Veterani Slavije bolji od komšija iz Kantona Sarajevo

Zajednička fotografija veterana Kantona Sarajevo ''Treće poluvrijeme'' i FK Slavija

Veterani FK Slavija gostovali su juče kod komšija iz Kantona Sarajevo gdje su odigrali prijateljsku utakmicu i tako označili kraj mjera koje su spriječavale odigravanje utakmica u Federaciji Bosne i Hercegovine.

Slavija je sa 2:1 savladala Klub veterana Kantona Sarajevo ''Treće poluvrijeme'', a golove za Sokolove postigli su Vučina Šćepanović i Branislav Arsenijević. Jedini pogodak za domaćine postigao je nekadašnji kapiten futsal reprezentacije BiH i jedan od najboljih futsalera koje je BiH imala, Nijaz Mulahmetović- Cuni.

Veterani FK Slavija

Za Slaviju su u ovoj utakmici igrali: Dragan Macan, Ratko Dujković, Bojan Govedarica, Miroslav Damjanović, Vučina Šćepanović, Ognjen Delić, Dragan Bjelica, Goran Simić-Picula, Igor Radovanović, Branislav Arsenijević, Mirko Čampara, Slaviša Đerić, Nemanja Kreštalica, Bojan Regoje, Sretko Vuksanović- Doktor, Milan Muminović i Slavoljub Gogić

Veterani Kantona Sarajevo ''Treće poluvrijeme"

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor