Impresivni Junajted, konačno pobjeda Lestera

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Bormut sa 5-2.

Meč nije počeo dobro za Junajted. Nakon greške Megvajera, Stanislas u 16. minuti pogađa za 1-0. Ipak, Junajted se brzo sabrao. Prvo je Grinvud izjednačio na asistenciju Brune. Preokret Junajtedu donio je Rašford, golom iz penala u 34. minuti. Do kraja prvog poluvremena i treći gol Junajteda a strijelac je bio Marsijal.

Drugo poluvrijeme nije dobro počelo za Junajted. Bai pravi grešku i jedanesterac a King smanjuje na 3-2. Međutim, Junajted je brzo odbio nalet gostiju. I to na kakav način. Prvo je Grinvud postigao fantastičan gol a onda i Bruno Fernandeš iz slobodnog udarca. Do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

Junajted je sada četvrti dok Bormut tone ka Čempionšipu.

Konačno je pobjedu ostvario i Lester. Oni su savladali Kristal Palas sa 3-0. Golove su dali Ihenačo i dva puta Vardi.