Radnik pobijedio Slogu iz Požege

FK Radnik

Prvi susret na pripremama fudbaleri Radnika odigrali su u Požegi protiv domaće Sloge i ostvarili pobjedu od 4:1.Prvo poluvrijeme podsjetilo je na onu prepoznatljivu igru plavih iz prethodnog perioda. Igra kratkih pasova, preciznih dodavanja, dobra defanziva, odluka je igra Radnika u prvom delu susreta. Mrežu domaćina načeo je kapiten Đurić koji je odlično reagovao nakon dobre akcije svojih saigrača. Bilo je to u 22.minutu a u 36.minutu Novaković dobro skače nakon kornera i postiže pogodak. U prvom dijelu još jednom Đurić pogađa za 3:0. U nastavku trener

Petrović je dao priliku i ostalim igračima a četvrti pogodak za Bijeljince djelo je Sušića. Gosti su uspjeli smanjiti u finišu susreta.

Treba reći da je Sloga ove sezone bila druga u Trećoj ligi Srbije ali zbog finansijskih problema nisu ostvarili plasman u Drugu ligu.
Zahvalnost domaćem klubu na prijemu i fer i korektnoj igri Naredni meč Radnik igra protiv Spartaka iz Subotice.

U današnjem meču Radnik je nastupao u sljedećem sastavu:

Kozić, Nikić, Šubert, Novaković, Vasić, Đurić, Popara, Motika, Mekić, Bradonjić, Zukić. U drugom poluvremenu igrali su: Hodžić, Šarić, Mitrović, Sušić, Gogić, Janjić, Karić, Šukilović, Babić, Vinski, Jović