XS
SM
MD
LG

Paljanska "Vučica" na otvaranju sezone dočekuje Budućnost iz Pilice

Romanija, Pale

Danas su u Bijeljini izvučeni takmičarski brojevi klubova Druge lige Fudbalskog saveza Republike Srpske, grupa "Istok" i izvršen je žreb parova za takmičarsku 2020/21 sezonu, koja će početi 8. avgusta, evo i učesnika:

Famos (Istočna Ilidža)
Ilićka 01 (Brčko)
Jedinstvo (Brodac)
Drina HE (Višegrad)
Proleter (Dvorovi)
Romanija (Pale)
OFK Glasinac 201 (Sokolac)
Mladost (Rogatica)
Mladost (Gacko)
Velež (Nevesinje)
Milići
Budućnost (Pilica)
Stakorina (Čajniče)
Vlasenica
Bratstvo (Bratunac)
Guber (Srebrenica).


Paljanska "Vučica" na otvaranju sezone 8. avgusta dočekaće Budućnost iz Pilice, u drugom kolu izabranici Srđana Delipare putuju u Gacko na susret sa fudbalerima Mladosti, a evo rasporeda Paljana u prvoj polovini sezone 2020/21

1.kolo 8. avgust Romanija - Budućnost (Pilica)
2.kolo 16. avgust Mladost (Gacko) - Romanija
3.kolo 22. avgust Romanija - Proleter (Dvorovi)
4.kolo 29. avgust Romanija - Guber (Srebrenica)
5.kolo 6. septembar Bratstvo (Bratunac) - Romanija
6.kolo 12. septembar Romanija - He na Drini (Višegrad)
7.kolo 19. septembar Vlasenica - Romanija
8.kolo 26. septembar Romanija - Stakorina (Čajniče)
9.kolo 4. oktobar Jedinstvo (Brodac) - Romanija
10.kolo 10. oktobar Romanija - Mladost (Rogatica)
11.kolo 18. oktobar Glasinac (Sokolac) - Romanija
12.kolo 24. oktobar Romanijua - Milići
13.kolo 31. oktobar Famos (Vojkovići) - Romanija
14.kolo 7. novembar Romanija - Ilićka 01 (Brčko)
15.kolo 15. novembar Velež (Nevesinje) - Romanija

 


Proleter : Famos
Ilićka 01 : Milići
Velež : Glasinac 2011
Budućnost : Mladost (Rogatica)
Mladost (Gacko) : Jedinstvo
Romanija : Stakorina
Guber : Vlasenica
Bratstvo : Drina HE
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 7 5 0 2 15
2 Glasinac 2011 7 5 0 2 15
3 Famos 7 4 2 1 14
4 Guber 7 4 1 2 13
5 Jedinstvo 7 4 0 3 12
6 Mladost (Gacko) 7 3 2 2 11
7 Velež 7 3 1 3 10
8 Drina HE 7 3 1 3 10
9 Vlasenica 7 3 1 3 10
10 Mladost (Rogatica) 7 3 1 3 10
11 Romanija 7 3 1 3 10
12 Ilićka 01 7 3 1 3 10
13 Milići 7 2 0 5 6
14 Stakorina 7 1 3 3 6
15 Bratstvo 7 2 0 5 6
16 Proleter 7 1 0 6 3