19.07.2020 Administrator DC

Hrasničani porazili Slaviju

Zoran Erbez sa saradnicima

Fudbaleri Slavije odigrali su drugu pripremnu utakmicu. Bili su gosti Famosa iz Hrasnice, člana Druge lige, grupa Centar Federacije Bosne i Hercegovine. Domaći su slavili rezultatom 1:0.  Gol su postigli u 42. minuti, sa bijele tačke.

-Zadovoljan sam onim što smo pokazali, iako smo poraženi. Imali smo veliki broj prilika, ali smo pokazali brzopletost i nesnalažljivost.  Nadam se da će to sve doći na svoje kada igrači budu malo odmorniji. Teške su im noge, jer smo radili na fizičkoj pripremi i što se toga tiče sve je bilo odlično. Sada idemo na rad s a loptom, uigravanje linija tima i ostali detalji, kaže Zoran Erbez.

On je pružio šansu svim igračima. Oni koji bi trebali da nose igru Slavije na terenu su bili skoro 60 minuta, da bi ih nakon toga zamijenili mlađi i igrači koji su na probi.

-Imam potpuno jasnu sliku oko ekipe i znam šta nam je činiti. Razgovarao sam sa rukovodstvom i predočio svoja zapažanja. Smatram da imamo prostora za napredovanje, ali i da bi trebali još se pojačati. Ima  vremena do starta šampionata da sve dovedemo na visok nivo.

Stupčanica 5 : 2 Krivaja
Borac 3 : 2 Moševac
Usora 2 : 2 Rudar
Bosna 1 : 1 Azot
Mošćanica 2 : 0 Ilijaš
Kolina 4 : 0 SAŠK Napredak
Famos 6 : 3 Pobjeda
Natron 1 : 1 UNIS