"Plavi" ponovo dominirali i pobjedili!

OFK Crnjelovo - Koketivm Međaši

Na terenu ,,Lukovača" ponovo dobro raspoloženje, bratski odnosi, dosta publike, pohvalnih komentara za OFK Crnjelovo , a uz to i pobjeda protiv kvalitetne ekipe iz Medjasa, 6:3.

Sparno vrijeme je uticalo na nešto ,,lošiji" start domaćina, koji nije uspio najbolje povezati svoju igru, uprkos tome imao je egal utakmicu na poluvremenu.

Sjajni Stojanović ( 4 pogotka) je nosio ekipu u ofanzivnim akcijama, solo prodorima i ,uz podršku Džolića činili su udarnu iglu OFK Crnjelova. Nakon što je ušao Sando, pritisak na defanzivu gostiju je bio još jači.

Podrška, moral i snaga braće Jeremić po stranama je bila sjajna zamisao i taktički udarac za ekipu Kolektiva. Sve je to osmislio trener Slaven Gligić. Upravo Blagiša Jeremić je bio strijelac dva pogotka,.

Odbrana pod konac, sve pohvale idu za iskusnog, kvalitetnog Stevanovića, koji je dirigovao u tandemu sa Vujicćem. Bekovske linije su bile stabilnost ekipe i neiscrpna snaga u svakom napadu.Pohvale zaslužuju
Đokić, Kecmana, Radica, Pavlović i ostalei.

Vezni red je bio u blagom  grču u uvodnom dijelu utakmice, ali nakon par rijeci mentora Gligića, profunkcionisao je sistem Nikolic - Jevtic, uz sjajnu rolu Krbanjevića, Simića. Uvođenjem Jokića u drugom poluvremenu iskustvo  je bila vidno, taj šraf je upotpunio sjajnu izvedbu ,,plave" ekipe.
Golmani su odradili  korektno posao, bez većih grešakai, vrijedi pohvaliti spoj mladosti  i ,iskustva, Jokić i Obradović.

OFK Crnjelovo - Fk Međasi (6:3).
Gornje Crnjelovo. Igralište: Lukovača. Strijelci:.Stojanović 4. Jremić 2 (OFK Crnjelovo)

Semberija 0 : 2 Proleter
Sloga 2 7 : 1 Kolektiv
Drina 3 : 2 Jedinstvo
Balatun 1 : 2 Obarska
Panteri 5 : 3 Priboj
Novo doba 1 : 2 Miloš Obilić