Igman pobjednik, najbolji igrač Kašić, golman Padalović, strijelac Džafić

Na Sportskom centru "Seid Padalović" u organizaciji Opštine Konjic, Boračkog udruženja Opštine Konjic i Fudbalskog kluba Klis završen je dvodnevni  4.  Mamorijalni turnir "Seid Padalović".

Uz organizatora FK Klisa, učestvuju, FK Igman, Konjic i FK Turbina, Jablanica, FK Velež Mostar.

Na utakmici za treće mjesto kombinovani tim mostarskog Veleža je savladao jablaničku Turbinu, 3:1, golove za Mostarce su postigli Sijamija 2 i Gosto, za Jablaničane Husović.

Finalna utakmica između domaćina Klisa i prvoligaša konjičkog Igmana donijela je dobru igru, prvi dio susreta je bio bez golova. U drugom poluvremenu, Senad Kašić je donio u 55'  rezultatsku prednost Igmanu, 0:1, da bi u 70' iz penala povećao prednost Konjičana.  Amel Bajrić je 4 minute kasnije svojim golom iz penala smanjio prednost Igmana, 1:2, a Benjamin Šehić je u 82' postavio konačnih, 1:3.

Utakmica za treće mjesto, Turbina - Velež 1:3 ( Husović/Sijamija 2, Gosto ) .

Turbina: Husrep, Ovnović, Arfadžan, Đelmo, Nezirić, Avdić, Letuka, Zahirović, Haznadar, Husović, A. Zukić . Još su nastupili: Kovač, Begić, Hatić, Jusić, Keskin, H. Zukić. Trener: Adnan Čupina.

Velež: Ribić, Mešetović, Husović, Sijamija, Pirija, Krkić, Šehić, Alagić, Talić, Buturović, Jelovac. Još su nastupili: Dizdarević, Zvizdić, Gosto, Trebović, Habul, Maksumić, Kodro. Trener: Alen Pajić.

Utakmica za pobjednika, Klis - Igman 1:3 (Bajrić / Kašić 2, B. Šehić).

Klis: Cero, Husrep, K. Hebibović, Šehić, Čilić, Makan, Šabanović, Mušinović, Kudra, Bajrić, Vila. Još su nastupili : H. Hebibović, Gabela, Pirija, Bitevija, Šimunović. Trener: Nedim Kudra.

Igman: Jamaković, Tukić, Alispahić, Rodrigo, Savinović, Lukomirak, Mehić, B. Šehić, Sabljica, Kašić, Mujagić. Još su nastupili : Pendek, Mandžuka, Alić, Šehić, Džafić. Trener: Fadil Hodžić.

Za najboljeg igrača proglašen je Senad Kašić  (Igman),

Za najboljeg golmana proglašen je Nedim Padalović (Klis),

Najbolji strijelac: Idriz Džafić  (Igman),

Sudije, Elmedin Padalović, Sehmin Hakalović, Said Hakalović, Adnan Arfadžan, delegat, Salem Delić.

Željezničar 3 : 0 Krupa
Tuzla City 1 : 2 Zrinjski
Sloboda 0 : 0 Borac
Mladost 0 : 1 Velež
Radnik 0 : 2 Široki Brijeg
Olimpik 0 : 3 Sarajevo