U Kožuhama utakmica nije privedena kraju (FOTO)

FK Hajduk Kožuhe

U Kožuhama igrana je prijateljska utakmica između domaćeg Hajduka i federalnog drugoligaša Usore koja nažalost nije privedena kraju. U 65. minutu gosti napustili utakmicu zbog "sporne" odluke oko ubacivanja lopte sa strane. Sudija Marinko Cvjetković zbog negodovanja publike nije htio da sudi. A onda nesportski potez gostiju, kada golman i njihova klupa tjeraju svoje igrače u svlačionicu.
Do tog trenutka Hajduk je imao vođstvo 4:1. Strijelci za domaće bili su Slaven Gostić dva puta, te Armin Mujkić i Danijel Vasić po jedan gol. U prvom poluvremenu Hajduk je odigrao odlično i u svim segmentima igre bio bolji od protivnika koji je nastupio u kombinovanom sastavu bez nekoliko standardnih igrača.
Hajduk je igrao u sljedećem sastavu: Vojin Gostić, Marko Tomić, Predrag Petrović, Aleksandar Petrović, Igor Božić, Zoran Živanović, Danijel Vasić, Nikola Savić, Pero Marić, Armin Mujkić, Slaven Gostić. Igrali su još: GoranSavić, Rajko Pejić, Milomir Pejić.