Vatreno u Srebreniku

Gradina slavila protiv Gornjeg Rahića

Fudbaleri Gradine iz Srebrenika i Gornjeg Rahića odigrali su prijateljsku utakmicu pred start nove sezone u Drugoj ligi Federacije Bosne i Hercegovine grupa "sjever" gdje će oba tima nastupati u istom rangu takmičenja.

Domaći tim ostvario je pobjedu rezultatom 2:1. Oba tima igrala su otvoreno, što se vidjelo kroz tok ovog meča. Meč je završio i sa tri crvena kartona, dva su dobil igrači Gradine (Ramić i Andrć), a jedan iz gostujućeg tima (Haušić).

Gradina je povela u 50. minuti preko Hasanbegovića, a na 2:0 povisio je Omerović u 75. minuti utakmice. U nadoknadi vremena Edin Nukić ublažio je poraz Gornjeg Rahića.

Za nekoliko dana startuje nova sezona u Drugoj ligi FBiH "sjever". Gradina prvu utakmicu na domaćem terenu igra protiv Lokomotive Mirčine, a Gornji Rahić gostuje u Lukavcu, gdje će snage odmjeriti protiv Radničkog.