Ćeranić za tri boda Mladosti protiv Proletera

Fudbaleri gatačke Mladosti savladali su danas na svom terenu Proleter iz Dvorova minimalnim rezultatom 1:0, i na taj način počeli pobjednički šampionat u okviru Druge lige Republike Srpske grupa "Istok".

Rajko Ćeranić(bijeli dres) udarna igra Mladosti

Od prvog minuta Gačani su potentnom i raznovrsnom igrom opravdali ulogu apsolutnog favorita, a to je sve krunisano golom Rajka Ćeranića iz 13. minute.

Ćeranić je bio i najveća prijetnje na gol gostiju, uz dvojac Dragan Goranović i povratnik Boško Pušara koju su zadali mnogo glavobolje timu iz Semberije.

Već pomenuti igrači, u nekoliko navrata mogli su da riješe još nekim pogotkom bilo kakvu enigmu, no na kraju je gol golgetera Mladosti bio dovoljan za tri boda. Prava je šteta što kapije Gradskog stadiona nisu bile otvorene, jer je viđena jedna prava prvenstvena utakmica, sa mnogo dobrih poteza i obje strane.

Gačani će i u sljedećem kolu biti domaćini, za sedam dana, tada u okviru 2.kola paljanskoj "Romaniji".