Kozarčani žale za bodovima

Fudbaleri Borca iz Kozarske Dubice na otvaranju šampionata Republike Srpske gostovali su kod Leotara u Trebinju. Susrte je završen neriješenim rezultatom 1:1, a gosti imaju razloga da žale za ona dva boda. Imali su rezulta tsku prednost i kolosalnu šansu u 90. minuti. Radoja je izašao sam pred golmana Leotara, ali nije pogodio.

-Imamo razloga da žalimo za bodovima. Propustili smo priliku da uzmemo sva tri i krenemo odlično u šampionatu. Nakon promašaja u 90 minuti smo kažnjeni, primili smo gol. Prava šteta, ali šta je tu je. Da nam je neko pred početak meča ponudio bod objeručke bi ga prihvatili, a sada žalimo za ona dva. Planirali smo iz prva dva kola da uzmemo dva boda, jer oba puta gostujemo. Na pola smo puta. Remi sa Leotarom nam daje krila pred susret sa Slavijom u Istočnom Sarajevu. Idemo da igramo i probamo ostati neporaženi,  rekao nam je Zoran Bujić, trener Borca iz Kozarske Dubice.

Slavija 2 : 3 Leotar
Tekstilac 3 : 0 Borac
Drina 5 : 1 Jedinstvo
Modriča 2 : 3 Ljubić
Zvijezda 09 4 : 0 Podrinje
Sutjeska 0 : 1 Kozara
Željezničar 2 : 1 Sloga
Sloboda 0 : 2 Rudar Prijedor