Rudanka i Ukrina remizirali (Foto)

Detalj sa utakmice Rudanka - Ukrina

RUDANKA - Domaća Rudanka i novajlija u društvu regionalaca Ukrina iz Čečave odigrali su neriješeno 1:1.

Domaći su došli u vođstvo 1:0 u 35.minutu kada je iz kaznenog udarca pogodio Dejan Šarčević. Do poluvremena gosti su izjednačili, bilo je to u 43.minutu a strijelac je bio Milan Miladić. U drugom dijelu mreže su ostale netaknute pa su obje ekipe upisale po bod na prvenstvenoj tabeli.

RUDANKA - UKRINA 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Šarčević u 35.(iz jedanaesterca), 1:1 Miladić u 43.minutu. Stadion: "Plinara". Bez gledalaca. Sudija: Nedeljko Jevtić (Doboj). Pomoćnici: Dušan Ristić i Dejan Sunarić (oba iz Doboja). Delegat: Goran Stojanović (Doboj). Žuti kartoni: Vasić, Mikerević, Jovanović (Rudanka), Bijelac, Nović, Mikelini (Ukrina).

RUDANKA: Radić, Vasić, Mikerević, Duško Starčević (od 46.minuta Jovanović), Lazić, Ninković (od 62. Bosić), Radulović (od 72. Milačak), Đukić, Dejan Starčević, Todorović, Šarčević.

UKRINA: Bjeličić, Prodić, Kojić (od 46.minuta Nović), Kulaga, Lukić (od 64. Slaviša Kvržić), Miladić, Topić, Bijelac (od 64. Đuričić), Mikelini (od 75. Milenko Zoranović), Goran Kvržić, Đurić (od 85. Bojan Zoranović).