Naša krila torpedovala Jakešane

KOSTAJNICA - Fudbaleri Naših krila su sa pet golova u mreži ispratili ekipu Sloge iz Jakeša.

Domaći u vođstvo od 1:0 dolaze u finišu prvog poluvremena, tačnije u 44.minutu a strijelac je bio Elvir Mešić. Na 2:0 povisio je Mario Paravac u 55.minutu. Treći gol za domsće u 64.minutu postigao je Igor Filipović. Tekao je 66.minut kada je sopstvenu mrežu pogodio Igor Božić za 3:1. U roku od dva minuta Marko Novaković postiže dva gola, bilo je to u 73. i 74.minutu za konačnih 5:1.

NAŠA KRILA - SLOGA (J) 5:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Mešić u 44, 2:0 Paravac i 55, 3:0 Igor Filipović u 64, 3:1 Božić (autogol) u 66, 4:1 Novaković u 73, 5:1 Novaković u 74.minutu. Stadion: "Kreketovci". Bez gledalaca. Sudija: Goran Ilić (Doboj). Pomoćnici: Davor Maksimović i Slaviša Gligorić (oba iz Doboja). Delegat: Ostoja Marković (Čečava). Žuti kartoni: Stanojević (Naša krila), Petrušić, Jusufović, Ferhatović (Sloga Jakeš).

NAŠA KRILA: Žilić, Božić, Igor Filipović, Novaković (od 80.minuta Stanojević), Mešić (od 68. Stanić), Savić, Goranović (od 80. Saša Kršić), Jokić, Dario Sušić, Paravac, Đurđić (od 75. Kovačević).

SLOGA (J): Zahirović, Zolotić, Petrušić (od 68.minuta Almedin Zulfić), Jusufović, Bikić, Selvedin Zulfić (od 46. Ferhatović), Kumbarić (od 46. Perić), Elis Zulfić, Fahir Zulfić (od 84. Šibonjić), Mašić, Pejić

Igrač utakmice: Marko Novaković (Naša krila)