Promašaji kumovali "nuli"

Stakorina i Famos podijelili su bodove u trećem kolu drugoligaškog ''Istoka'' odigravši u Čajniču bez golova 0:0.

Prava je šteta što jedna ovakva borbena utakmica, sa po nekoliko prilika na obje strane, nije završena makar nekim golom, a više imaju da žale gosti koji su promašili nekoliko odličnih šansi. Problem Famosu napravila je i činjenica da je Tihomir Lalović osjetio bol pred utakmicu, pa je u vrh napada otišao defanzivac, Marko Marković, a Lalović je tek u posljednjih pola sata dobio priliku za igru. Upravo je Marković imao dvije odlične šanse, nije ih iskoristio, a promašivali su i kapiten Vitković, te Vladan Minić koji na početku drugog poluvremena fantastičnu priliku nije pretvorio u gol. Upisali smo i odličan pokušaj Anesa Demirovića iz slobodnog udarca, veteran Vladimir Marić se izvio i izvadio taj pokušaj iz rašlji.

Sa druge strane Stakorina je bolje otvorila duel, stvorila poneku šansu, ali onda gotovo da i nisu prijetili do sredine drugog poluvremena kada Jovica Dačevića u dva navrata šutira ka golu Marka Terzića, ali ostaje 0:0. Na kraju, to je i bio konačan rezultat meča, za prvi bod Stakorine i četvrti Famosa ove sezone.

STAKORINA - FAMOS 0:0