Pobjeda Glasinca za vrh tabele

OFK "Glasinac 2011"

Fudbaleri OFK „Glasinac 2011“ iz Sokoca pobijedili su, u okviru petog kola Druge lige Republike Srpske – grupa Istok, gostujuću ekipu Milića rezultatom 4:2.

Utakmicu na „Bari“ bolje otvaraju domaći i u 20. minuti stižu do vođstva pogotkom Dejana Deurića. Fudbaleri Milića uspjevaju vratiti rezultatski egal do kraja prvog poluvremena golom Damana Šušića, a na početku drugog perioda igre stižu i do prednosti od 2:1. Mrežu golmana Glasinca Kristijana Krunića pogodio je Slaviša Kandić.

Rezultatsku prednost fudbaleri Milića imali su do 54. minute kada se Nikola Rajića upisuje u listu strijelaca, a samo dva minuta kasnije Neđo Šuka postiže gol za 3:2 u korist Sokočana.
Konačan rezultat utakmice 4:2 i nova tri boda za Glasinac potvrdio je Dušan Renovica u sudijskoj nadoknadi.

Četvrtom pobjedom u sezoni Glasinac je zadržao prvo mjesto na tabeli sa 12 osvojenih bodova, koliko ima i FK „Budućnost“ iz Pilice.

Guber 2 : 0 Proleter
Bratstvo 5 : 0 Romanija
Drina HE 1 : 1 Mladost (Gacko)
Vlasenica 0 : 1 Budućnost
Stakorina 1 : 1 Velež
Jedinstvo 5 : 0 Ilićka 01
Mladost (Rogatica) 0 : 0 Famos
Glasinac 2011 4 : 2 Milići