Rudanka lako sa Dugopoljcima

Detalj sa utakmice Rudanka - Sloga (DP)

RUDANKA - Fudbaleri Rudanke lako su izašli na kraj sa Slogom iz Dugog polja slavivši ubjedljivim rezultatom 4:0.

Rudančane u vođstvo dovodi Vladan Lukić pogotkom iz jedanaesterca u 51.minutu. Tri minuta kasnije prednost je udvostručio Davor Mikerević. U 56.minutu već je bilo 3:0 kada je mrežu gostiju zatresao Aleksandar Radulović. Tačku na "i" stavio je Boban Vasić u 63.minutu za konačnih 4:0.

RUDANKA - SLOGA (DP) 4:0(0:0)

Strijelci: 1:0 Lukić u 51(iz jedanaesterca), 2:0 Mikerević u 54, 3:0 Radulović u 56, 4:0 Vasić u 63.minutu. Stadion: "Plinara". Bez gledalaca. Sudija: Zoran Tepić (Derventa). Pomoćnici: Dean Jokić (Teslić) i Danijel Mićić (Doboj). Delegat: Milorad Subić ( Derventa). Žuti kartoni: Nešković, Đukić (Rudanka), Antić, Pajić, Nenadić (Sloga Dugo polje).

RUDANKA: Radić, Vasić, Lazić, Lukić (od 83.minuta Krunić), Todorović, Nešković, Radulović (od 70. Slijepčević), Mikerević, Đukić, Dejan Starčević, Jovanović (od 63. Šarčević).

SLOGA (DP): Dražen Vidović, Antić, Okolić, Pajić, Vasilije Vidaković, Radivoje Vidaković, Savić (od 20.minuta Nenadić), David Vidaković, Tomušilović, Zelinac (od 21. Đaković), Danijel Vidović (od 60. Simeunić).

Igrač utakmice: Davor Mikerević (Rudanka)