Polet jači od Liješća

PODNOVLJE - Fudbaleri Poleta napravili su preokret po kladioničarskom žargonu odigrali iz dvice u keca. Oni su savladali ekipu Liješće iz istoimenog mjesta rezultatom 4:1, iako su na poluvremunu gubili 0:1.

Gosti stižu u vođstvo u 15.minutu golom Jove Jerkovića. Na 1:1 izjednačio je Dejan Grabovac u 49.minutu. Isti igrač donosi preokret 2:1 u 72.minutu. Igrao se 76.minut kada je Siniša Slijepčević povisio na 3:1. Het trik u ovoj utakmici postigao je Dejan Grabovac svojim trećim golom na utakmici za konačnih 4:1 u 81.minutu. Polet se nakon ove pobjede nalazi na trećem mjestu sa tri boda zaostatka u odnosu na lidera Minerala.

POLET - LIJEŠĆE 4:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Jerković u 15, 1:1 Grabovac u 49, 2:1 Grabovac u 72, 3:1 Siniša Slijepčević u 76, 4:1 Grabovac u 81.minutu. Stadion: "12.heroja". Bez publike. Sudija: Dražen Stojanović (Doboj). Pomoćnici: Danijel Atijas i Vlado Petrušić (oba iz Doboja). Delegat: Bojan Đuranović (Doboj). Žuti kartoni: Brestovac, Gligotić, Nikola Slijepčević, Grabovac, Đekić (Polet), Grozdanić (Liješće).

POLET: Brestovac, Stanimirović, Bašić (od 54.minuta Gavrić), Gligorić, Nikola Slijepčević (od 84. Rekanović), Grabovac (od 84. Ružojčić), Đekić, Bajbić, Kuzmanović, Aladžić (od 54. Siniša Slijepčević), Jovanović (od 31. Miloš Narić). Trener: Saša Rekanović

LIJEŠĆE: Knežić, Bardak (od 53.minuta Nišić), Šukurma, Zoran Pivaš, Jerković, Bojan Pivaš, Milošević, Topić (od 74. Kokić), Boris Mitrić, Grozdanić, Broćilo (od 86. Vasić).

Igrač utakmice: Dejan Grabovac (Polet)