Remi u Podnovlju

PODNOVLJE - U derbi utakmici starih rivala Poleta i Ozrenskih sokolova objema ekipama ide po bod, odigrali su neriješeno 1:1.

Domaći su poveli u 60.minutu golom Nikole Slijepčevića. Nije se dugo čekalo na izjednačenje, desilo de to u 65.minutu a strijelac je bio Strahinja Lazarević. Od 83.minuta Polet je ostao sa igračem manje na terenu kada je pocrvenio Nikola Slijepčević.

POLET - OZRENSKI SOKOLOVI 1:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Nikola Slijepčević u 60, 1:1 Strahinja Lazarević u 65.minutu. Stadion: "12.heroja". Bez publike. Sudija: Mladen Lazić (Doboj). Pomoćnici: Nenad Đurić i Marko Panić (oba iz Doboja). Delegat: Željko Dejanović (Bušletić). Žuti kartoni: Nikola Stanković, Marko Stanković (Ozrenski sokolovi). Crveni karton: Nikola Slijepčević (Polet) u 83.minutu.

POLET: Brestovac, Dejan Bašić (od 42.minuta Đekić), Stanimirović, Ružojčić (od 46. Dario Narić), Nikola Slijepčević, Grabovac, Bajbić, Kuzmanović, Igor Gavrić, Aladžić (od 76. Luka Bašić), Jovanović. Trener: Saša Rekanović.

OZRENSKI SOKOLOVI: Slobodan Gavrić,  Đukić, Vojislav Janković, Mišić, Mikerević, Nikola Stanković, Strahinja Lazarević, Pejić, Marko Stanković, Slobodan Janković, Vasić.