Sigurni Lovćen

Rukometaši ''Lovćena'' pobjedom su započeli odbranu titule. Na startu nove sezone Cetinjani su na svom parketu savladali ''Budvansku rivijeru'' - 31:25 (16:10).

Pauza od šest mjeseci nije ostavila traga na ekipu Duška Milića koji su bez problema upisali startni trijumf.

Nakon nešto sporijeg starta, domaći su ''zategli'' u odbrani što je već do poluvremena dalo rezultata, pa je ''Lovćen'' na pauzu otišao sa šest golova viška - 16:10.

U nastavku još bolja igra šampiona koji je u 40. minutu imao i devet golova prednosti - 22:13.

U posljednjih 20 minuta, objektivno slabija ekipa iz Budve uspjela je samo da ublaži poraz.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bili su Igor Marković i Slobodan Bulajić koji su po sedam puta tresli mrežu rivala. Nemanja Drakulović je postigao pet, dok su Latković i Kaluđerović bili precizni po tri puta.

Kod ''Budvanke rivijere'' najbolji je bio iskusni Marko Simović sa sedam golova.

Izvor: L.M. / RTV Cetinje