FK Klis
U subotu 3. oktobra se igra jedna utakmicu u Tomislavgradu, gdje je desetoplasirana ekipa Tomislava, 4 boda dočekuje "fenjeraša" Bjelopoljca koji na kontu ima samo bod, domaćini su apsolutni favoriti.
Tri vodeće ekipe Ljubuški, Klis i Troglav 1918 su takođe favoriti u domaćim duelima sa Ramom, gornjevakufskom Slogom i Turbinom.
Grude i Neum nakon pobjeda u gostima u prošlom kolu, uz sva poštovanja rivalima, očekuju domaća tri boda protiv, Brotnjo Čitluka, odnosno, Kamešnice .
Subota, 03. oktobar u 15:30 sati ,
Tomislavgrad : Tomislav - Bjelopoljac , glavni sudija : Oliver Kožul (Široki Brijeg) , pomoćnici : Darijo Lovrić (Široki Brije) i Matej Bevanda (Čitluk), delegat: Josip Čolić (Kupres) .
Nedjelja, 04. oktobar u 15:30 sati,
Buturović Polje : Klis - Sloga , Anel Puce (Mostar), Vinko Perić (Mostar) i Antonio Marčinko (Čitluk) , Gojko Bandić (Grude).
Ljubuški : Ljubuški - Rama , Dominik Jureta (Livno), Drago Tabak (Tomislavgrad) i Antonio Čačija (Livno), Darko Obradović (Stolac) .
Grude : Grude - Brotnjo Čitluk , Denis Limov (Gabela), Goran Kolobara (Mostar) i Luka Papac (Tomislavgrad), Nikola Kaić (Livno) .) .
Neum : Neum - Kamešnica, Aldin Žetica, David Čule i Muamer Memić, Samir Spahalić svi Mostar .
Livno : Troglav 1918 - Turbina , Sehmin Hakalović (Konjic), Andrija Dolić (Prpzor/Rama) i Said Hakalović (Konjic),Mihovil Klišanin (Šujica) .
Slobodna ekipa, Stolac .
GOŠK | 3 : 0 | Rudar |
Travnik | 0 : 2 | Čapljina |
Slaven | 1 : 3 | Radnik |
TOŠK | 3 : 0 | Igman |
Budućnost | 1 : 0 | Posušje |
Bratstvo | 0 : 4 | Vis Simm Bau |
Zvijezda | 4 : 1 | Goražde |
Jedinstvo | 2 : 1 | Orašje |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Posušje | 30 | 18 | 7 | 5 | 61 | |
2 | TOŠK | 30 | 16 | 6 | 8 | 54 | |
3 | Rudar | 30 | 15 | 5 | 10 | 50 | |
4 | Goražde | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 | |
5 | Zvijezda | 30 | 14 | 6 | 10 | 48 | |
6 | Bratstvo | 30 | 14 | 6 | 10 | 48 | |
7 | GOŠK | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
8 | Jedinstvo | 30 | 13 | 4 | 13 | 43 | |
9 | Radnik | 30 | 11 | 7 | 12 | 40 | |
10 | Budućnost | 30 | 12 | 4 | 14 | 40 | |
11 | Vis Simm Bau | 30 | 11 | 6 | 13 | 39 | |
12 | Travnik | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 | |
13 | Igman | 30 | 10 | 7 | 13 | 37 | |
14 | Orašje | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
15 | Čapljina | 30 | 10 | 6 | 14 | 36 | |
16 | Slaven | 30 | 1 | 5 | 24 | 8 |