XS
SM
MD
LG

 Na šest utakmica samo dvije domaće pobjede.

Domaće pobjede su ostvarile ekipe, tuzlanska ekipa Jedinstvo Dženeks koja je ostvarila nevjerovatnu pobjedu u susretu sa ekipom Rudar Sport iz Ugkjevika, 113:39, 74 koša razlike, Čane Grifin je postigla 30 poena, Dženita Dedić 16 i Shenia Mosley 12, za poraženu Jovana Radovanović je dala 12 poena.

Drugu domaću pobjedu su zabilježile igračice Plej Ofa protiv ekipe Igmana iz Istočne Ilidže  rezultatom, 114:61, najefikasnija u domaće sastavu je bila Zerina Alispahić sa 24 poena, Amra Bajrović je dala 15, dok je Sara Pašić dala poen manje, kod gošći, po 9 koševa su dale, Mirjana Šehovac, Emina Selimović  Anđela Talović .

Gostujuće pobjede su zabilježile ekipe, Feniksa u Konjicu protiv istoimene domaće ekipe, 101:64, najbolja u pobjedničkoj ekipi je bila Nikolina Džebo, 25 poena i 22 skoka, Tamara Kapor je dala 19 poena, Nataša Šobot 17, dok je kod Konjičanki najefikasnija bila Zerina Kadić sa 17 poena.

Brčanka je savladala zenički Džamper, 85:79, Ajla Lević je dala 25 poena, Ivana Rokvić 16 i Mirela Halilović je dala 12 poena, za domaće Amila Kahriman je dala 24, Jovana Vuković 18 i Amra Isaković 14 poena.

Orlovi su došli do druge pobjedu u Trebinju protiv Letara, 99:66, za Banjlučanke Tamara Rajić je postigla 18 poena, Dragana Domuzin, 17 i Vladinka Erak 16 poena, za domaće Jovana Miličević je dala 17 i Sanja Radovanović 1 poena.

Četvrtu pobjedu u gostima je izvojevala zenička ekipa Čelik Subor u Banja Luci protiv Mladog Krajišnika, 65:60, kod Zeničanki najbolje su bila Ajla Selimović i Nedžla Kovačević koje su dale po 24 poena, kod domaćeg sastava jedina vrijedna pomena je Milena Rađenović sa postignuta 23 poena.

Rezultati:

 Tuzla : ŽKK Jedinstvo Dženeka - ŽKK Rudar Sport 113:39 ( 24:8, 29:6, 24:13, 26:12 ),

 Konjic :  ŽKK Konjic - ŽOK Feniks  64:101 ( 16:28 , 18:22 , 12:29 , 18:22 ),

 Trebinje :  ŽKK Leotar - ŽKK Orlovi 66:99 ( 15:34  , 12:21 , 20:24 , 19:20 ),

 Zenica :  KK Džamper - ŽKK Brčanka 79:85 ( 17:20 , 17:21 , 24:21 , 21:23 ),

 Banja Luka :  ŽKK Mladi Krajišnik - ŽKK Čelik Subor 60:65 ( 21:16 , 12:17 , 15:15 , 12:17 ),

 Sarajevo : ŽKK Plej Of - ŽKK Igman 114:61  ( 30:10 , 18:13 , 37:15 , 29:23 ),


Play Off Ultra : Džamper
Jedinstvo Dženeks : Mladi Krajišnik
Konjic : Trebinje 03
RMU Banovići : Orlovi
Feniks : Čelik
Rudar Sport : Brčanka
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Feniks 6 6 0 12
2 Orlovi 6 6 0 12
3 Trebinje 03 7 4 3 11
4 Jedinstvo Dženeks 7 4 3 11
5 Čelik 6 4 2 10
6 Mladi Krajišnik 6 3 3 9
7 Play Off Ultra 5 3 2 8
8 Džamper 7 1 6 8
9 Konjic 7 1 6 8
10 Igman 7 1 6 8
11 RMU Banovići 4 3 1 7
12 Brčanka 5 2 3 7
13 Rudar Sport 5 1 4 6