Sloga bolja od Krivaje u Zavidovićima

ZAVIDOVIĆI - Rukometaši Sloge su zabilježili treću uzastopnu pobjedu u Zavidovićima su bili bolji od domaće Krivaje 34:30.

Sloga je nametnula svoj ritam od samog početka utakmice. U 16.minutu Sloga ima tri gola prednosti 9:6. Pet minuta kasnije bilo je 12:8 u korist tima iz Doboja. Minut prije kraja gosti imaju najveće vođstvo plus šest 17:11. Na odmor se odlazi sa rezultatom 17:12 za Slogu.

U nastavku su golovi padali kao na traci. Igralo se gol za gol. Sloga je održavala prednost od pet golova sve do 51.minuta. Tada domaći prave seriju 4:0 i dolaze na samo gol zaostatka 27:26.Ali onda Sloga uzvraća istom mjerom i ponovo odlazi na plus pet 31:26 (56.minut). U preostalom vremenu Sloga je mirno privela utakmicu kraju za novu pobjedu 34:30.

Najefikasniji u taboru Sloge bili su Vladimir Stanković sa 8 i Vladan Đurđević sa 7. Kod domaćih najefikasniji su bili Haris Bašić sa 8 i Edin Sinanović sa 7 golova.

KRIVAJA - SLOGA DOBOJ 30:34 (12:17)

Dvorana: Sportska u Zavidovićima. Bez publike. Sudije: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović (oba iz Tuzle). Delegat: Miroslav Rakar (Nova Topola). Sedmerci: Krivaja 6(3), Sloga Doboj 1(0). Isključenja: Krivaja 6, Sloga Doboj 12 minuta.

KRIVAJA: Ali Muhamed Omerović (4 odbrane, sedmerac), Ćosić, Amitović, Bašić 8, Velić 1(1), Mehić 2, Sinanović 7(2), Alić 1, Salkić 1, Faljić 3, Jasmin Omerović, Čolaković, Abdurahmanović 5, Mehinagić, Džakmić 2, Hadžihasić (4 odbrane). Trener: Adnan Đerzić.

SLOGA DOBOJ: Bogdanović (8 odbrana, 2 sedmerca), Iunin 1, Đurđević 7, Ristić, Mišanović, Černov 2, Stanković 8, Kajumov, Knežević 1, Zekić, Gavrić 4, Stojanović, Bubić 5, Miličević 1, Perović 5, Bajović (odbrana). Trener: Mario Kelentrić.

Igrač utakmice: Vladimir Stanković (Sloga Doboj)

Hercegovina : Krivaja
Maglaj : Borac M:TEL
Konjuh : Leotar
Sloboda : Gračanica
Sloga : Čapljina
Goražde : Izviđač