XS
SM
MD
LG

Дерби у Обудовцу, комшијски на Сокоцу, херцеговачки у Љубињу

Slavija, istočno Sarajevo

Дерби у Обудовцу, комшијски на Сокоцу, херцеговачки у Љубињу

У викенду пред нама, мечевима 3. кола наставља се првенство Републике Српске у конкуренцији одбојкашица очекује се неколико занимљивих сусрета.

Дерби ће се одиграти у Обудовцу гдје ће снагу одмјерити лидер Црвена Звијезда и трећи тим са табеле "Лео" из Требиња.

У кошијском дербију на Сокоцу, сусрећу се састави, Гласинца и "Соколица" из Источног Сарајева, а у херцеговачком дербију састаће се у Љубињу домаће одбојкашице и Билећанке.

Изабранице тренера Бојана Квргића, састав Либера, путују у Фочу на дуел са Маглићем, Вишеграђанке дочекују Зворничанке, а Инова одбојкашице Радника.

Мечеви у Фочи, Сокоцу, Вишеграду и Бања Луци на распореду су у суботу, а сусрети у Љубињу и Обудоцвцу на програму су у недељу.

Прва лига Републике Српске
3. коло / сатница и службена лица

Субота: 17. октобар
Фоча: Маглић - Либеро 16,00
Делегат, контролор: Слободан Антуновић / Гацко
Први судија: Драган Филиповац / Вишеград
Други судија: Невена Пандуревић / И. Н. Сарајево

Сололац: Гласинац - Славија 16,00
Делегат, контролор: Срђан Баралић / Пале
Први судија: Мирјана Тошић / Чајниче
Други судија: Дејан Јовановић / Бијељина

Вишеград: ХЕ на Дрини - Дрина 18,00
Делегат, контролор: Дејан Кебара / Фоча
Први судија: Драган Гутаљ / Пале
Други судија: Јована Станишић / И. Сарајево

Бања Лука: Инова - Радник 19,00
Делегат, контролор: Миленко Марић / Бања Лука
Први судија: Дарија Драгишић / И. Н. Сарајево
Други судија: Жељко Вукајловић / Модрича

 

Недеља 18. октобар
Љубиње: Љубиње Банком - Херцеговац 12,00
Делегат, контролор: Небојша Карадеглија / Љубиње
Први судија: Срђан Фуртула / Пале
Дриги судија: Драженка Кошарац / И. Н. Сарајево

Обудовац; Црвена Звијезда - Леотар 16,30
Делегат, контролор: Милан Николић / Брчко
Први судија: Борислав Цвишић / Градишка
Други судија: Ковач Душица / Бања Лука


 


Crvena zvijezda : Drina
Ljubinje : Maglić
Glasinac : Inova
Slavija : HE na Drini
Hercegovac : Radnik
ŽOK Leotar : Libero
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Crvena zvijezda 8 8 0 22
2 Drina 8 7 1 18
3 Radnik 8 6 2 19
4 Libero 8 6 2 17
5 Ljubinje 8 5 3 16
6 Glasinac 8 4 4 14
7 Inova 8 4 4 14
8 ŽOK Leotar 8 4 4 10
9 Hercegovac 8 3 5 10
10 HE na Drini 8 1 7 4
11 Slavija 8 0 8 0
12 Maglić 8 0 8 0