Slavija, istočno Sarajevo
Дерби у Обудовцу, комшијски на Сокоцу, херцеговачки у Љубињу
У викенду пред нама, мечевима 3. кола наставља се првенство Републике Српске у конкуренцији одбојкашица очекује се неколико занимљивих сусрета.
Дерби ће се одиграти у Обудовцу гдје ће снагу одмјерити лидер Црвена Звијезда и трећи тим са табеле "Лео" из Требиња.
У кошијском дербију на Сокоцу, сусрећу се састави, Гласинца и "Соколица" из Источног Сарајева, а у херцеговачком дербију састаће се у Љубињу домаће одбојкашице и Билећанке.
Изабранице тренера Бојана Квргића, састав Либера, путују у Фочу на дуел са Маглићем, Вишеграђанке дочекују Зворничанке, а Инова одбојкашице Радника.
Мечеви у Фочи, Сокоцу, Вишеграду и Бања Луци на распореду су у суботу, а сусрети у Љубињу и Обудоцвцу на програму су у недељу.
Прва лига Републике Српске
3. коло / сатница и службена лица
Субота: 17. октобар
Фоча: Маглић - Либеро 16,00
Делегат, контролор: Слободан Антуновић / Гацко
Први судија: Драган Филиповац / Вишеград
Други судија: Невена Пандуревић / И. Н. Сарајево
Сололац: Гласинац - Славија 16,00
Делегат, контролор: Срђан Баралић / Пале
Први судија: Мирјана Тошић / Чајниче
Други судија: Дејан Јовановић / Бијељина
Вишеград: ХЕ на Дрини - Дрина 18,00
Делегат, контролор: Дејан Кебара / Фоча
Први судија: Драган Гутаљ / Пале
Други судија: Јована Станишић / И. Сарајево
Бања Лука: Инова - Радник 19,00
Делегат, контролор: Миленко Марић / Бања Лука
Први судија: Дарија Драгишић / И. Н. Сарајево
Други судија: Жељко Вукајловић / Модрича
Недеља 18. октобар
Љубиње: Љубиње Банком - Херцеговац 12,00
Делегат, контролор: Небојша Карадеглија / Љубиње
Први судија: Срђан Фуртула / Пале
Дриги судија: Драженка Кошарац / И. Н. Сарајево
Обудовац; Црвена Звијезда - Леотар 16,30
Делегат, контролор: Милан Николић / Брчко
Први судија: Борислав Цвишић / Градишка
Други судија: Ковач Душица / Бања Лука
Drina | 3 : 0 | Ljubinje |
Crvena zvijezda | 3 : 0 | Glasinac |
Maglić | 3 : 0 | Slavija |
Inova | 3 : 0 | Hercegovac |
HE na Drini | 0 : 3 | ŽOK Leotar |
Radnik | 3 : 2 | Libero |
Poz | Tim | Utak | Pob | Por | Bod | |
1 | Crvena zvijezda | 22 | 20 | 2 | 58 | |
2 | Inova | 22 | 14 | 8 | 46 | |
3 | Radnik | 22 | 15 | 7 | 45 | |
4 | Drina | 22 | 16 | 6 | 42 | |
5 | Libero | 22 | 13 | 9 | 39 | |
6 | ŽOK Leotar | 22 | 14 | 8 | 38 | |
7 | Ljubinje | 22 | 12 | 10 | 37 | |
8 | Glasinac | 22 | 10 | 12 | 34 | |
9 | Hercegovac | 22 | 10 | 12 | 30 | |
10 | Maglić | 22 | 5 | 17 | 15 | |
11 | HE na Drini | 22 | 1 | 21 | 6 | |
12 | Slavija | 22 | 2 | 20 | 6 |