Prvi poraz Policajca

Futsaleri Sloge iz Gornjeg Vakufa/Uskoplja savladali su u trećem kolu Premijer lige BiH u futsalu ekipu Policajca sa 7:5.

Bila je ovo odlična utakmica koju gosti fantastično otvaraju jer već poslije 20 sekundi imaju prednost od 1:0 a pogodio je Đorđe Kaurin. Ipak, do kraja te minute domaći se vraćaju golom Admira Zukana, a onda slijede još tri gola za odlazak na 4:1 do 15. minute.

Nisu se predavali gosti, odmah su krenuli sa viškom i to je jako brzo dalo rezultat, pa se na odmor odlazi sa 4:3.

Policajac preko Dragana Verića dolazi do 4:4 u 28. minutu susreta, ali onda Zukan sa još dva gola vraća Slogi +2, 6:4. Do kraja meča još po jedan gol na obje strane, pa završava 7:5.

MNK SLOGA GV/U - KMF POLICAJAC 7:5 (4:3)
Dvorana u Gornjem Vakufu-Uskoplju
Bez prisustva gledalaca
Sudije: Alem Bajrović (Sarajevo) i Goran Ilić (Doboj)
Strijelci: 0:1Kaurin 1 , 1:1 Zukan 1, 2:1 Ivanković 5, 3:1 Turić 13, 4:1Halilović 15, 4:2 Vučić 15, 4:3 Vučić 19, 4:4 Verić 28, 5:4 Zukan 29, 6:4 Zukan 32 (6m), 7:4 Ivanković 37, 7:5 Pavlović 40
Žuti kartoni: Demirović, Milanović, Kovač (Sloga),
Crveni karton: Đorđe Kaurin 32 (Policajac)

SLOGA: Delić, H. Latić, Kovač, Zukan, Halilović, Begović, Bilkan Sušić, Demirović, Em. Milanović, Ivanković, Er. Milanović, Turić, Nevistić  Trener: Sefir Gvozden

POLICAJAC: Radović, Vučić, Pavlović, Kaurin, Verić, Stanivuković, Stojanović, Radujković, Gligić, Džombić, Orašanin, Trifković, Radosavac, Šarić  Trener: Srđan Tomašević

GFC Sarajevo 2 : 1 Seljak
Zrinjski 6 : 4 Sloga
Mostar SG 6 : 2 Policajac
Kaskada 5 : 4 Brotnjo