Puce režirao derbi

Ljubuški

Veliki derbi u Buturović Polju između domaćeg Klisa i Ljubuškog je pripao Ljubušacima koji su golovima Bošnjaka i Buhača slavili 2:0 i završili jesenji dio sezone sa svih 12 pobjeda. Još su u gostima slavili, Grude u Livnu protiv Troglava 1918, 2:1 i Neum je golom Šutala slavio u Stocu .

Jablanička Turbina nastavlja sa serijama dobrih igara i rezultata, ovaj pu su na svom travnjaku visoko poražen Tomislav 4:0 (Husović 2, Zahirović, Hatić), još su kod kuće slavile ekipe, gornjevakufske Sloge protiv Bjelopoljca4:1 (Grubeša 2, Posavac, Remić), Rame naspram Kamešnice, 3:2 .

Rezultati,

Buturović Polje : Klis - Ljubuški 0:2 (Bošnjak, K. Buhač) .

Gornji Vakuf / Uskoplje : Sloga - Bjelopoljac 4:1 (Grubeša 2, Posavac, Remić/Abazović) .

Livno : Troglav 1918 - Grude 1:2 (Čolak/Čačija AG, Čuljak) .

Prozor / Rama : Rama - Kamešnica 3:2 (Ivić 2, Babić/Ačić) .

Stolac : Stolac - Neum 0:1 (Šutalo)  .

Jablanica : Turbina - Tomislav 4:0 (Husović 2, Zahirović, Hatić) .

6 - Karlo Buhač (Ljubuški)

5 - Muamer Vila (Klis), Nikola Granić, Luka Bencun (Ljubuški), Domagagoj Stanković (Stolac),Jure Lovrić (Neum),     4 - Aid Kudra (Klis), Josip Vidović, (Troglav 1918), Pere Čolak (Troglav 1918),

(Ljubuški), Branimir Šiško (Tomislav),Vladimir Grubeša (Sloga), Stipo Babić (Rama),

3 - Samir Bitevija , Amel Bajrić (Klis), Pavo Čeko (Kamešmica),  Robert Stanković , Martin Puljić (Stolac),      Vladmir Grubeša (Sloga), Marko Jurić (Grude) ...

Klis - Ljubuški 0:2 (0:0)

Buturović Polje , Sportski centar "Seid Padalović", bez gledalaca, glavni sudija : Anel Puce (Mostar), pomoćnici : Luka Papac (Tomislavgrad) i Antonio Marčinko (Čitluk), delegat : Igor Mehler (Mostar). Strijelci : 0:1 - Bošnjak (1), 0:2 - K. Buhač (2) .Žuti kartoni : H. Hebibović, Kudra, Jahić, Šabanović (Klis) , Bošnjak, Džida (Ljubuški), crveni karton : J.Bebek (namjerni prekršaj van šesnaesterca) u 71. minuti .

Klis : Padalović, Pirija, Ćosić (od 73. Šabanović), Bitevija (od 65. Bajrić), Šehić, H. Hebibović, Mujak (od 46. K. Hebibović), Kudra, Jahić, Šimunović, Vila (od 78. Gabela) . Trener : Nedim Kudra .

Ljubuški : J. Bebek (od 71. Rašić), T. Bošnjak,Vištica, Markić, M. Bošnjak, Lauc (od 63. Granić), Nižić (od 89. Perić), Puljić (od 63. Brkić), Buhač, Džida, Pušić (od 89. Pušić) . Trener : Damir Vučić .

Derbi u Buturović Polju između domaćeg Klisa i ekipe Ljubuškog je pripao gostima koji su zabilježili i 12 pobjedu u prvenstvu. Već u drugoj minuti bilo je 0:2 (Miljenko Bašnjak i Karlo Buhač). U nastavku su domaći koji su na ovom derbiju bili oslabljeni bez šest igrača, ipak su uspjeli stvoriti nekoliko sjajnih prilika, ali su bili neefikasni

Ovaj veliki derbi je pokvario glavni sudija Anel Puce koji je od prve do posljednje minute, umjesto da dijeli pravdu, on je dijelio nepravdu prema domaćoj ekipi.

Klis 1 : 0 Grude
Troglav 1918 4 : 1 Neum
Stolac 0 : 2 Tomislav
Turbina 4 : 2 Bjelopoljac
Sloga 2 : 1 Kamešnica
Rama 2 : 2 Brotnjo