Tekstilac odličan u Dubici: Perović, Duspara i Đekić za nova tri boda

Fudbaleri derventskog Tekstilca savladali su Borac u Kozarskoj Dubici u okviru 15. kola m:tel Prve lige RS, posljednjeg pred zimsku pauzu.

Dervenćani su do vodstava stigli u 37. minuti preko Miloša Perovića, koji je odigrao sjajan meč u Dubici i prava je štata što počinje pauza, jer je u pravoj formi ovaj napadač.  Do kraja prvog dijela nije bilo promjena, te gosti odlaze sa golom prednosti na odmor.

U nastavku Tekstilac igra još bolje. Novi pogodak postižu u 54. minuti preko Zlatka Duspare, a samo dva minuta novi pogodak postiže Đekić za konačnih 3:0.

U 81. viđena su dva crvena kartona, po jedan na obje strane.

'Krojači' su polusezonu okončali sa skorom od sedam pobjeda, tri remija i pet poraza, te na pauzu idu sa šestog mjesta sa 24 boda koliko, imaju i Modriča i Leotar koji su na četvrtoj i petoj poziciji.

FK Borac K. Dubica - FK Tekstilac 0:3(0:1)