Policajac stao na kraju, Brotnjo slavi pobjedu u Banjaluci

MNK Brotnjo

Futsaleri Brotnja sa ubjedljivih 5:0 su savladali Policajac u Banjaluci u meču 5. kola Premijer lige BiH u futsalu.

Kako se i očekivalo bila je to neizvjesna utakmica većim svojim tokom, ali je u posljednjem kvartalu ''očepilo'' i gosti su došli do ubjedljivog trijumfa. Prvi gol vidjeli smo u 26. minutu utakmice kada je Zvonimir Ćavar pogodio za 1:0, da bi tri minute kasnije kapiten Marin Suton pogodio za 2:0.

Kada su domaći krenuli na sve ili ništa, gosti su to iskoristili i golovima Marina Šunjića u 38. minutu i sa dva gola Luke Pehara u posljednjoj minuti ovjerili pobjedu.

KMF POLICAJAC - MNK BROTNJO 0:5 (0:0)
Dvorana "Borik", Banja Luka
Bez prisustva gledalaca
Sudije: Alem Bajrović i Sanel Herceglija (oba Sarajevo)
Strijelci: 0:1 Ćavar 26, 0:2 Suton 29, 0:3 Šunjić 38, 0:4 Pehar 40, 0:5 Pehar 40
Žuti kartoni: Mirković, Verić, Stojanović (Policajac), Grbešić (Brotnjo)

POLICAJAC: Stanivuković, Stojanović, Vučić, Pavlović, Mirković, Radović, Radosavac, Gligić, Orašanin, Verić, Kaurin, Trifković, Munjiža, Radujković  Trener: Srđan Tomašević

BROTNJO: Bevanda, Sesar, Ćolak, Suton, Ćavar, Dodig, Markić, Prusina, Grbešić, Pehar, Vučić, M. Dujmović, Šunjić

GFC Sarajevo 2 : 1 Seljak
Zrinjski 6 : 4 Sloga
Mostar SG 6 : 2 Policajac
Kaskada 5 : 4 Brotnjo
Salines 0 : 3 Bosna Kompred