Sloga razmontirala Lokomotivu

BRČKO- Rukometaši Sloge plasirali su se u narednu rundu Kupa Bosne i Hercegovine pošto su u Brčkom deklasirali domaću Lokomotivu rezultatom 49:20.

Sloga je od početka namwtnula svoju igru. Lokomotiva je ostala bez kompltnog tima iz prvog dijela sezone, ali to ne umanjuje značaj Slogine pobjede. Na odmor su Dobojlije otišle s vođstvom 25:9.

U nastavku su igrali onoliko koliko im je bilo potrebno, Iz minuta u minut povećavali su svoju prednost. Na kraju ubjedljiva pobjeda Sloge 49:20.

U ostlim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati: Leotar – Krivaja 32:28,  ORK Bosna – Slavija 10:0, Sloboda – Čelik 36:28, Konjuh – Derventa 39:26, Maglaj – Izviđač 19:39, Vogošća – Iskra 34:24.

LOKOMOTIVA – SLOGA 20:49 (9:25)

Dvorana: Ekonomske škole. Bez publike. Sudije: Duško Ristanić (Brčko) i Obrenko Miljković (Bijeljina). Delegat: Miroslav rakar (Nova Topola). Sedmerci: Lokomotiva 3(1), Sloga 6(6). Isključenja: Lokomotiva 6, Sloga 8 minuta.

LOKOMOTIVA: Pajić, Hercegovac, Mihajlović, Purić. Slobodan Simić 2, Mihajlo Simić 8(1), Nemanja Simić 1, Delić 3, Gvozdenović, Milanković 6, Lucić. Trener: Radomir Prajo.

SLOGA: Bogdanović, Stojanović 4, Vladan Đurđević 11(1), Milan Đurđević 7(2), Tulendić 4, Perović 5(2), Vladimir Stanković 2, Borislav Stanković 1, Bubić 3, Dejanović (10 odbrana), Zekić 5(1), Knežević, Černov 3, Iunin 1, Bajović 3 (11 odbrana). Trener: Mario Kelentrić.

Krivaja : Goražde
Izviđač : Sloga
Čapljina : Sloboda
Gračanica : Konjuh
Leotar : Maglaj
Borac M:TEL : Vogošća