Srećni sa Grbavice

FK Olimpik je stigao do nove pobjede protiv FK Željezničar. Vukovi su danas slavili na stadionu Grbavica sa 1:2, a nakon utakmice izjavu za Moju TV dao je trener pobjedničke ekipe, Slavko Petrović.

- Prvih 20 minuta smo bili jako loši, a Željezničar je izašao sa strahovito visoko i dominirali su prvih 20 minuta. Mi smo od sedam primljenih golova primili pet iz prekida i naša ekipa je uspjela da se vrati iz toga. Imamo visoke igrače, ali još uvijek primamo pogotke. U prvom poluvremenu smo bili lošiji, a u drugom smo odigrali u skladu sa našim mogućnostima. Mislim da je pobjeda zaslužena, Željo se nalazi u velikoj krizi. Željo ima strahovite dobre igrače, ali se iz krize izlazi samo borbenošću. Mi smo sada imali strahovito paklen raspored, a mi smo sa ovim bodovima koje smo osvojili u ovom programu jako zadovoljni, rekao je Petrović.

Velež 2 : 1 Krupa
Borac 2 : 1 Široki Brijeg
Zrinjski 1 : 1 Sarajevo
Željezničar 1 : 2 Olimpik
Tuzla City 2 : 0 Radnik
Sloboda 1 : 0 Mladost