Veliki derbi Posušju, Čapljina bolja od Zvijezde, Igman nastavlja sa dobrim igrama i pobjedama

Posušje

25. kolo m:tel Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine  donijelo je veliki derbi između Posušje i Goražda, bivi premijerligaš je golovima Josipa Serdarušića i Dominika Begića slavio rezultatom 2:0 i na dohvat ruke je povratku u elitu bh. fudbala, konjički Igman pod rukovodstvom šefa struke Adnana Elezovića i dalje nastavlja sa dobrim igrama i pobjedama, ovaj put Konjičani su golovima Zuića, Šehića i Aleševića pobijedili na svom travnjaku Orašje 3:1.

Gostujuće pobjede su zabilježile ekipe Bratstva u Kaknju 2:0, Husein Poturalić 2, i tešanjskog TOŠK –a u Živinicama 3:1, Delić, Mujagić, Kadić, Kavazović je pogodio za domaće, Travnik i Čapljina su bili uspješni domaćini, posebno Čapljina koja je savladala Zvijezdu, 3:1, a Travnik Budućnost 2:1.

Na nedjeljnim utakmicama U Žepču GOŠK je golom Haračića u 77. minuti iz penala stekao prednost 0:1, da bi Isaković svojim golom u 77. minuti postavio konačnih 1:1, u Hadžićima Radnik je zasluženo osvojio tri boda protiv bihaćkog Jedinstva 1:0.