Podgrab i Namještaj po mjeri Frgi prvi polufinalisti u Vojkovićima

Podgrab i Namještaj po mjeri Frgi prvi su polufinalisti Memorijala "4. avgust - Da se ne zaboravi" u Vojkovićima.

Podgrab je u prvom četvrtfinalu savladao Kasindo sa 2:1 pogotkom Stefana Srdanovića u samom finišu utakmice.

Kasindo je poveo na 15 sekundi do kraja prvog poluvremena, kada je odbijenu loptu Andrej Rakanović pospremio u mrežu Podgraba za vodstvo. I jedni i drugi su nastupili bez po nekoliko igrača prijavljenih za turnir, pa su bili i na izmaku snage, a u takvom odnosu bolje se snašao u drugom poluvremenu Podgrab. Prvo je Ilija Đukić u 32. minutu poravnao rezultat na 1:1, a pomenuti Stefan Srdanović je u 39. minutu donio potpuni preokret i prolaz u polufinale.

U drugom četvrtfinalu igrali su Namještaj po mjeri Frgi i Restoran Luka. Opravdao je Namještaj po mjeri Frgi epitet favorita sa 3:1, a do pobjede ih je doveo Ognjen Mičić sa dva pogotka.

Bila je to izuzetno borbena utakmica, a na prvi gol se čekalo 27 minuta. Pogodio je tada lijepo Ognjen Mičić. Na 2:0 povisio je Ognjen Mičić u 36. minuti, ali nepunu minutu kasnije Nikola Mikavica eurogol smanjuje na 2:1. Tačku na i u ovom meču stavlja Vladan Minić na asistenciju Ognjena Mičića.

Večeras se igraju druga dva četvrtfinala seniora, od 21.00 snage će odmjeriti Veterani Slavije i Kasindola, a od 22.00 igraju Kafe Jedno mjesto i E-Sport.

Plasman u finale turnira familija sinoć su obezbijedile Lubure pobjedom nad Lučićima, dok večeras igraju Bjelice i Mičići.

KASINDO - PODGRAB 1:2 (1:0)