Sloga lako sa Podrinjem (FOTO)

Detalj sa utakmice Sloga - Podrinje

DOBOJ – Fudbaleri Sloge deklasirali su ekipu Podrinja iz Janje rezultatom 4:0. Sloga je imala terensku inicijativu tokom cijelog meča, ali gosti nisu bili bez šansi, nekoliko puta su na iskušenje stavili domaćeg čuvara mreže Vanju Kneževića.

U 11.minutu odličan udarac jednog gostujućeg igrača bravurozno brani čuvar mreže Sloge Vanja Knežević. Ali odmah zatim odlična prilika za domaće kada glavom preko gola šutira Haris Džaferović. Tri minut kasnije nova dobra akcija Podrinja, kada udarac oprobava Nasufović a odlično brani Vanja Knežević. Igrao se 37.minut kada je nakon prekršaja nad Davidom Kneževićem dosuđen kazneni udarac za Slogu. Siguran realizator sa 11 metara bio je upravo David Knežević za vođstvo Sloge 1:0. U toku je bio 40.minut kada lijep gol sa nekih 16-17 metara udaljenosti postiže Aleksandar Milaković zaa 2:0. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku sve do 62.minuta nije bilo nekih velikih uzbuđenja. U 62.minutu odlični Aleksandar Milaković ubacio je loptu iz kornera, pravo u tjeme je pogodio „rezervistu“v Uglješu Stevanovića koji postiže gol za uvećanje vođstva Dobojlija 3:0. Igrao se 83.minut kada bilježimo još jednu odličnu intervenciju golmana Sloge Vanje Kneževića. Kada se očekivao kraj susreta odličnu asistenciju Stevanovića koristi najbolji igrač Sloge u ovom susretu Aleksandar Milaković postavlja konačnih 4:0.

SLOGA – PODRINJE 4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 David Knežević u 37 (iz kaznenog udarca), 2:0 Milaković u 40, 3:0 Stevanović u 62, 4:0 Milaković u 90+3.minutu. Stadion: „Luke“. Gledalaca: 350. Sudija: Gragan Kesić (Romanovci Gradiška). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor) i Gojko Crnobrnja (Banja Luka). Kontrolor suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik). Delegat: Milorad Pisić (Zvornik). Žuti kartoni: Zajić (Sloga), Dujković, Jevtić, Nasufović, Jezdić (Podrinje).

SLOGA: Vanja Knežević, Dadić, Džombić, Zajić, Radić (od 46.minuta Šujić), Milaković, Božić (od 46. Stevanović), Džaferović (od 69. Cetić), Šaula, David Knežević (od 66. Starčević), Ristić (od 71. Hadžimujić). Trener: Zoran Ćurguz.

PODRINJE: Bećirović, Zupur, Hubanić, Jevtić, Dujković, Bogučanin (od 81.minuta Jelić), Đokić (od 87. Mehmedović), Nasufović (od 46. Maksimović), Mujkić, Jezdić (od 66. Savić), Jevđenović.

Igrač utakmice: Aleksandar Milaković (Sloga)

Sloboda : Željezničar
Sutjeska : Radnik
Omarska : Ljubić
Famos : Velež
BSK : Romanija
Laktaši : Rudar Prijedor
Leotar : Slavija