Podjela bodova u Hambarinama

OFK Brdo i banjalučki BSK odigrali su zaostali meč drugog kola Druge lige Republike Srpske, grupa zapad i podijelili bodove jer je rezultat bio 1:1.
Poveli su “romantičari” golom Miloša Svitlice u 24. minutu, a dva minuta pre kraja prvog dijela izjednačio je, evrogolom Nemanja Vujatović. U drugom poluvremenu oba rivala su igrala opreznije, bilo je po nekoliko poluprilika, ali se mreže nisu više tresle, pa je ostalo 1:1, možda i najpravednije. Ovo je drugi bod BSK-a osvojen na gostovanjima.

OFK Brdo – BSK    1:1 (1:1)

Igralište “Vedro polje” u Hambarinama. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Strelci: Vujatović u 43. minutu za OFK Brdo, a Svitlica u 24. minutu za BSK.
OFK BRDO: Vidović, Mikić, Karupović, Vujatović, Miljević, Isaković, Miodragović (od 46. Petković), Sarhatlić, Mijić, Mešić, Živanić (od 46. Dedić).
BSK: Zeljković, Sarajlić, Vođević, Lemić, Trninić, Zvonar, Šakotić (od 46. Mitrović), Subić, Svitlica (od 75. L. Zec), N. Zec, Gračanin.

Ukrina 2 : 0 Proleter
Jedinstvo 2 : 0 Gorica
Sloga (T) 3 : 2 Borac
BSK 5 : 4 Progres
Čelinac 3 : 1 Sloga (S)
Polet 1926 0 : 6 Brdo