Pralica sa penala donio bodove Srpčanima

Golom Predraga Pralice u 32 minutu sa bijele tačke fudbaleri Sloge su na Gradskom stadionu u Srpcu savladali šamački Borac minimalnim rezultatom.
U tvrdoj i utakmici sa malo prilika za gol, Srpčani su bili taman bolji za ovaj jedan pogodak, dok se agonija igara i rezultata nekadašnjeg prvoligaša Republike Srpske i dalje nastavlja.

Sloga (S) – Borac (Š)    1:0 (1:0)

Gradski stadion u Srpcu. Gledalaca: 60. Sudija: Dejan Smiljić (Banjaluka). Strijelac: 1:0 Pralica (32 – penal) Žuti kartoni: Vasić (Sloga), Bijelić, Ilić, Galešić, Paležnica (Borac). Crveni karton Zoran Perić (Borac) u 88. minutu.
SLOGA (S): Grahovac, Zukanović, Dalić, Marin, M. Ugren (od 72. G. Zelenac), V. Njažić, Lotinja (od 90+4. S. Ugren), Vasić, I. Njažić, R. Zelenac, Pralica.
BORAC (Š): Đurić, Stokić, Limić, Bijelić, Mišić, Dujmušić (od 63. Stanković), Majić (od 46. Čeliković, od 85. Nišić), Galešić, Paležnica, Perić, Ilić.

Ukrina 2 : 0 Proleter
Jedinstvo 2 : 0 Gorica
Sloga (T) 3 : 2 Borac
BSK 5 : 4 Progres
Čelinac 3 : 1 Sloga (S)
Polet 1926 0 : 6 Brdo