Vukobratovići, Dušan i Miloš srušili Naprijed

Dvojica Vukobratovića u dresu Lijevča, Dušan i Miloš, srušili su banjalučki Naprijed u 9. kolu Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad. Gosti su dva puta vodili i na kraju su poraženi u trećem minutu sudijske nadoknade kada je pogodio Miloš Vukobratović.
Srđan Ducanović je već u trećem minutu doveo Naprijed u vođstvo i bio je to rezultat prvog dijela, da bi Dušan Vukobratović u 48. minutu izjednačio. Deset minuta kasnije Vladimir Kojadinović je iz penala donio novo vođstvo gostima, da bi u 65. minutu najstrožu kaznu iskoristili i domaćini, tačnije Dušan Vukobratović. Kada se činilo da će plijen biti podijeljen Miloš Vukobratović je obradovao saigrače i stručni štab, kao i navijače svog tima.

Lijevče – Naprijed    3:2 (0:1)

Igralište Lijevča u Novoj Topoli. Gledalaca: 50. Sudija Blaženko Torbica (Prijedor). 0:1 Ducanović (3), 1:1 D. Vukobratović (48), 1:2 Kojadinović (58 – penal), 2:2 D. Vukobratović (65 – penal), 3:2 M. Vukobratović (90+3). Žuti kartoni: Kačavenda, D. Vukobratović (Lijevče), Strika, Čivčić, Vukoman (Naprijed).
LIJEVČE: Kresović, Kačavenda, Rakić, D. Vukobratović (od 90+4. Boj. Kecman), Ilić, Jarić (od 46. Tomić), Sladojević (od 90+4. Stanišljević), Milaković, M. Vukobvratović (od 90+4. Galić), Kočić, Todoranović.
NAPRIJED: Dobraš, Čivčić, Ducanović, Kojadinović, Novaković, Pavlović, Strika (od 90+1. Ivanković), Vukoman (od 66. Vukoman), Udovčić, Aleksić (od 35. Petrović), Savanović.

Mladost 3 : 1 FSA
Lauš 2 : 1 Bratstvo
Sloga 1 : 2 Lijevče
13 Skojevki 2 : 0 Plamen
Rekreativo 1 : 3 Crni vrh
Krajina 9 : 0 Svodna