Bibić vjeruje u Igman

Elvis Bibić, Igman Konjic

Najprijatnije iznenađenje nakon devet odigranih kola u m:tel Prvoj ligi FBiH su fudbaleri konjičkog Igmana koji se nalaze na drugom mjestu, sa bodom zaostatka za liderom GOŠK-om iz Gabele, bivšim premijerligašem. Jedan od najzaslužnijih za sjajne igre i rezultate Igmana je sjajni veznjak Elvis Bibić koji je to pokazao i na gostovanju u Bihaću, ušao je u drugom poluvremenu i kod rezultata 1:1 u 83. minuti postigao je evrogol iz slobodnog udarca, sa desne strane pogodio je suprotni ugao za rezultat 2:1.

- Prvo nam recite o utakmici u Bihaću , obratili smo se Elvisu Bibiću.

„ Utakmica u Bihaću je bila teška i zahtjevna i sa fizičke i psihičke strane, bili smo pod imperativom pobjede, kao  i naš protivnik. Mi smo od prve minute željeli tri boda, ali nismo bili dovoljno skoncentrisani, napravili smo  nekoliko grešaka iz kojih je došao i penal, ali na našu sreću naš golman Čeman je bio sjajan, odbranio je penal, mi smo se podigli i bili sve bolji i bolji. U drugom poluvremenu smo pokazali zašto smo u vrhu tabele, igrali smo puno bolje, stvorili puno šansi, dali tri gola i došli do veoma važna tri boda. Drago mi je što sam postigao gol, ali je najbitnije da smo pokazali koliko smo jaki kao kolektiv i da bilo koji igrači koji su u tom trenutku na terenu daju svoj maksimum “, riječi su Elvisa Bibića.

-Subota, 16. oktobar Gradski stadion u Konjicu,15:00 sati,  utakmica protiv Tomislava !

„ U goste nam dolazi ekipa Tomislava koja je na dnu tabele, što ne smije da nas zavara. Imaju jako dobrih pojedinaca, koji svakoj ekipi mogu napraviti problem. To su i pokazali na gostovanjima, igraju puno bolje nego na domaćem terenu. Mi moramo dati svoj maksimum, biti strpljivi i mislim da očekivani rezultat neće izostati „ kazao je Elvis Bibić, veznjak konjičkog prvoligaša Igmana.