Brdo visoko za Ukrinu

Fudbaleri OFK Brda iz Hambarina savladali su kao gosti novajliju na drugoligaškom zapadu Ukrinu u Čečavi rezultatom 3:1, iako su poslije prvih 45 minuta imali gol zaostatka.
Poveli su domaćini u 36 minutu golom željka Stojanovića i taj rezultat je važio sve do 71. minuta kada je izjednačio Milan Petković. Samo tri minuta kasnije potpuni rezultatski preokret donio je Amrin mešić, da bi konačan rezultat postavio rezervista Aldin Forić u 90. minutu.

Ukrina – OFK Brdo    1:3 (1:0)

Igralište: Sportski centar u Čečavi. Gledalaca: 100. Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor). Strijelci: 1:0 Stojanović (36), 1:1 Petković (71), 1:2 Mešić (74), 1:3 Forić (90). Žuti kartoni: G. Kvržić (Ukrina), Dedić (OFK Brdo).
UKRINA: Petrović, Nović, Prodić, Kojić, Kulaga, Gojić, Stojanović, Todorić (od 75. S. Kvržić), Bosić (od 85. Lazić), G. Kvržić, Vučić.
OFK BRDO: Vidović, Mikić (od 46. Mešić), Vujatović, Miljević (od 78. Forić), Isaković, Petković, Harambašić, Mijić, Sarhatlić, Živanić, Dedić.

Proleter 5 : 0 Ukrina
Gorica 3 : 0 Jedinstvo
Borac 2 : 0 Sloga (T)
Progres 2 : 2 BSK
Sloga (S) 2 : 1 Čelinac
Brdo 1 : 0 Polet 1926