Plamen opržio Naprijed, Stošljević strijelac

Ekipa Plamena iz Donjeg Vodičeva pobijedila je danas u Karanovcu, na stadionu “Šljunkara”, domaći Naprijed minimalnim rezultatom 1:0, pa je tim iz Obilićeva nastavio da pada na prvenstvenoj tabeli.
Trenutak odluke dogodio se u 80. minutu kada je mrežu Banjalučana pogodio Ljubiša Stošnjević. Gosti su u 38. minutu promašili jedanaesterac, neprecizan sa “bijele” tačke bio je Saša Babić.

Naprijed – Plamen    0:1 (0:0)

Igralište: “Šljunkara” u Karanovcu (Banjaluka). Gledalaca: 35. Sudija: Vitomir Šerbula (Gradiška). Strijelac: 0:1 Stošljević (80). Žuti kartoni: Pavlović, Bojinović (Naprijed), Stošljević (Plamen).
NAPRIJED: Dobrašm Čivčić, Ducanović, Kojadinović, Novaković, Udovčić (od 46. Bojinović), Pavlović, Ševarika, Strika, Vukoman (od 64. Petrović), Savanović (od 64. Šobot).
PLAMEN: Ikić, Stupar, Damjanić, Kostić, Gligić (od 90+2. Radić), Jandrić, Babić, Zorić, Stošljević (od 90+1. Lazarević), Popović, Dragaš (od 61. Ostojić).

FSA 2 : 0 Mladost
Bratstvo 2 : 2 Lauš
Lijevče 5 : 2 Sloga
Plamen 2 : 3 13 Skojevki
Crni vrh 6 : 0 Rekreativo
Svodna 4 : 2 Krajina