Mitrović strijelac u pobjedi Fulama, Paunov Reding prosuo 2-0

Fudbaleri Fulama nastavili su sa odličnim igrama. U susretu 13. kola savladali su Kardif sa 2-0.

U prvom poluvremenu nije bilo golova. U nastavku, domaći su krunisali bolju igru vodstvom. Vilson je uposlio Kernija koji je pogodio za 1-0. Do kraja susreta domaći su dali i drugi gol a njega je postigao Aleksandar Mitrović.

Reding Veljka Paunovića bio je na sjajnom putu da savlada Blekpul. Golovima Dina i Dele-Baširua, vodili su sa 2-0. Dejl u nastavku vraća goste u igru. Potom na scenu stupa Jejts te sa dva gola donosi potpuni preokret Blekpulu.

Svonsi je ostvario nuv pobjedu i to protiv favorizovanog Vest Broma. Gosti su poveli preko Grenta ali u nastavku Prajd i Pedersen donose preokret ''Labudovima''.

Na tabeli je prvi Bormut sa 31 bodom, Fulam ima pet manje a VBA šest manje. Na dnu su Hal sa devet, Barnsli sa osam te ekipa Derbija sa četiri boda.