U grupi 1. Sastavi Diabih, Neimari i Željezničar koji su u prvom kolu zabilježili pobjede, u ovom kolu su domaćini , Diabih će ugostiti goraždansku Drinu, zenički Neimari Centar, Željezničar Novi Travnik, dok će se u Vitezu sastati istoimeni sastav i Žepče.
Subota 13. novembar,
Ilidža : MNK Diabih – MNK Drina , KŠC „Sabit Hadžić“ u 20:00 sati, prvi sudija: Mirza Fetić (Zenica), drugi sudija : Sanel Alihodžić (Zenica), delegat: Mustafa Omanović (Visoko).
Zenica : MNK Neimari – FKA Centar, Gradska „Arena“ Zenica u 13:00 sati, Alen Serdarević i Oliver Žilić oba Vitez, Malik Likić (Sarajevo).
Nedjelja, 14. novembar,
Sarajevo : FK Futsal Željezničar - MNK Novi Travnik , SD „Novo Sarajevo“ u 18:00 sati, Hris Avdić i Adnan Žgalj, Admir Smajić svi Sarajevo.
Vitez : KMF Vitez – MNK Žepče , SD „Vitez“ u 19:00 sati, Mehmed Šeho i Muamer Imočanini oba Donji Vakuf, Alija Gluhović (Sarajevo).
U grupi 2. U subotu 13. novembra se sastaju u Velikoj Brijesnici Lilium i Odžak, a u nedjelju 14. novembra u Brčkom se igra gradski derbi između ekipa MNK Klanac i KMF Lux, dok u Banovićima MNK Banovići ugoščuju MNK Futsal Team.
Subota, 13. novembar,
Brijesnica Velika : FC Lilium – MNK Odžak, JU OŠ „Brijesnica“ u 18:00 sati, Armin Gibić i Tarik Halilović oba Gradačac, Elvis Huseinbašić (Banovići).
Nedjelja, 14. Novembar,
Brčko Distrikt : MNK Klanac – KMF Lux, SD „Ekonomske škole „ u 19:30 sati, Muris Mehinović (Lukavac) i Edin Kadrić (Tuzla), Juro Ilić (Potočari).
Banovići : MNK Banovići – MNK Futsal Team, JU „Sportsko kulturni centar“ u 20:00 sati, Dževad Vrbić (Lukavac) i Demir Mešić (Doboj Istok), Adis Džuzdanović (Živinice).
Slobodan MNK Lukavac.
U grupi 3. derbi se igra u Mostaru između Zrinjskog i Konjica koji je na startu pokazao da ima veoma dobru ekipu, Čilin Mlin u Livno je domaćin mostarskom sastavu Rudnik, Bugojanski sastav Iskra Vrbas će ugostiti bivšeg premijerligaša MNK Seljak, dok će Čapljina za rivala u svojoj dvorani imati Mostarske kiše.č
Subota, 13. Novembar,
Livno : MNK Čulin Mlin – HMNK Rudnik , SD „Dalibor Perković – Dali“ u 17:00 sati, Marko Sesar (Mostar)i Ivica Brešić (Livno), Mate Madžar (Livno).
Bugojno : MNK Iskra Vrbas – MNK Seljak, „Kulturno sportski centar“ u 19:00 sati, Selmin Osmančević i Sanel Hasanović, Mensur Hodžić svi Zenica .
Mostar : HFC Zrinjski – FK Konjic, SD „Bijeli Brijeg“ u 20:15 sati, Anel Puce i (-), Armin Cerić (Čapljina).
Nedjelja, 14. novembar,
Čapljina : MNK Čapljina – MNK Mostarske kiše , GŠD „Čapljina“ u 19:00 sati, ()i (), Mirza Muraspahić(Mostar).
U grupi 4. U Velikoj Kladuši Mujo Hrnjica ugoščuje Spartu, a cazinska Buba Mara sastav Konjodora.
Subota, 13. Novembar,
Velika Kladuša : MNK Mujo Hrnjica – MNK Sparta, Gradska sportska dvorana „Velika Kladuša“ u 19:00 sati, Armin Islamović (Sanski Most) i Hasan Nanić (Bužim), Josip Puljić (Fojnica).
Cazin : MNK Buba Mara –FK Konjodor, Almin Terzić i Anel Burnić oba Sanski Most, Šerif Hušidić (Velika Kladuša) .
Slobodna MNK Bihać 1260..
Bihać 1260 | 2 : 8 | Konjodor |
Sparta | 4 : 4 | Bubamara |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Bubamara | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | |
2 | Konjodor | 12 | 7 | 3 | 2 | 24 | |
3 | Sparta | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | |
4 | Mujo Hrnjica | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | |
5 | Bihać 1260 | 12 | 1 | 0 | 11 | 3 |