Remi u Foči

Sutjeska - Sloboda 1:1

Derbi 14. kola odigran je u Foči i završen je bez pobjednika. Okončana je neriješenim rezultatom 1:1, a oba pogotka pala su u nastavku meča i sa penala.

Prvih 45 minuta protekao je u terenskoj nadmoćnosti Sutjeske, ali nije bilo previše prilika za gol. Gosti su igrali tvrdo i čvrsto u defanzivi tražeći priliku iz kontranapada. Nisu je dočekali.

Nastavak je donio i golove. Prvo je Nikola Mojović pogodio sa bijele tačke, te domaćinu donio prednost, a poravnao je Valnetin Alvarez sa penala u 89. minuti susreta.

Sutjeska – Sloboda 1:1 (0:0)

Foča. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 400. Sudije: Danijel Perić (Bijeljina), Strijelci: Nikola Mojović 47', [FK Sutjeska (Foča)]; Valentin Alvarez 89', [FK Sloboda (Novi Grad)]. Žuti kartoni: Nikola Mojović 48', Stefan Arbinja 70', Nikola Danilović 90', [FK Sutjeska (Foča)]; Mile Kovačević 39', Genaro Bautista Lelli 90', [FK Sloboda (Novi Grad)]; Isključenja: Ognjen Pljevaljčić 30' [FK Sutjeska (Foča)]; Mateja Dodig 22' [FK Sloboda (Novi Grad)];

Foča : Darko Krnojelac (G) , Ognjen Mojović , Stefan Arbinja , Dejan Rašević , Mladen Đoković (od 46' zamijenjen sa Filip Filipović), Boško Radović (od 65' zamijenjen sa Dejan Mojović), Nikola Mojović (K) (od 85' zamijenjen sa Aleksa Stajić), Đorđe Milutinović , Bojan Mihajlović , Ognjen Pljevaljčić , Nikola Danilović

Sloboda. : Elvir Trako (G) , Mile Kovačević (od 77' zamijenjen sa Miloš Sadžak), Mateja Dodig (K) , Mahir Mehić , Marin Samardžić , Valentin Alvarez , Mladen Zgonjanin , Genaro Bautista Lelli , Edin Kesić (od 46' zamijenjen sa Alen Nuhanović), Nenad Rašević , Milan Lalić (od 85' zamijenjen sa Francisco Osvaldo Damian Alegre)

Drina 2 : 1 Omarska
Sloga 0 : 1 Zvijezda 09
Sutjeska 1 : 1 Sloboda
Ljubić 3 : 2 Tekstilac
Podrinje 0 : 2 Krupa
Željezničar ST 1 : 0 Kozara