Trijumf za kraj

U zaostaloj utakmici 13.kola Druge lige FSRS – istok, fudbaleri Glasinca 1936 savladali su danas Jedinstvo iz Brodca i na najbolji način oprostili se od domaće publike. Ova pobjeda je tim veća ako se uzme u obzir da su u prvoj postavi Glasinca zaigrala dva igrača sa 16 godina, Čortan Srđan i Gladanac Đorđe.

Igrao se 21.minut kada Glasinac preko Vitomira dolazi u vođstvo. Početkom drugog poluvremena na 2:0 povisio je Šuka sa bijele tačke nakon opravdano dosuđenog jedanaestarca, dok konačanih 2:1 postavlja Tomić iz slobodnog udarca u sudijskoj nadoknadi.

Ovom pobjedom crveno-plavi popeli su se na osmu poziciju prvenstvene tabele. Jesenji dio prvenstva Glasinac će zatvoriti u subotu, kada gostuje u Gackom kod ekipe Mladosti.