XS
SM
MD
LG

Perović na čelu liste strijelaca

Prvi dio fudbalskog šampionata Republike Srpske je okončan. Na poziciji lidera nalazi se Krupa, a prate je Sloboda iz  Novog Grad, Sloga Doboj, te fočanska Sutjeska.

Trka za poziciju broj jedan u drugom dijelu će sigurno biti neizvjesna, a mi vam donosimo i listu strijelaca nakon odigranih 15 kola.

Vodi Miloš Perović iz Krupe, a zanimljivo da su ove jeseni postignuta i dva autogola, a sopstvenu mrežu su tresli igrači Omarske.

Lista strijelaca

13

Miloš Perović |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)

12

Danilo Teodorović |FK Željezničar ST (Banja Luka)

11

Edin Kesić |FK Sloboda (Novi Grad)

7

Aleksandar Žižak |FK Ljubić (Prnjavor)
Branko Rosić |FK Omarska
Nikola Bjeloš |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Nikola Mojović |FK Sutjeska (Foča)
Aleksandar Milaković |SDFK Sloga (Doboj

6

Stefan Arbinja |FK Sutjeska (Foča)
Dejan Rašević |FK Sutjeska (Foča)
Aleksandar Petrović |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Igor Blagojević |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
David Knežević |SDFK Sloga (Doboj)
Uglješa Stevanović |SDFK Sloga (Doboj)

5

Petar Šoškić |FK Alfa (Modriča)
Ognjen Krneta |FK Borac (Koz. Dubica)
Draško Lolić |FK Kozara (Gradiška)
Milan Šikanjić |FK Kozara (Gradiška)
Ognjen Jaćimović |FK Omarska
Valentin Alvarez |FK Sloboda (Novi Grad)
Boško Radović |FK Sutjeska (Foča)
Srđan Ružičić |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Slaven Stjepanović |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)

4

Mateja Božić |FK Alfa (Modriča)
Vlado Ivanović |FK Budućnost (Pilica)
Petar Gavrović |FK Drina (Zvornik)
Duško Subić |FK Ljubić (Prnjavor)
Jovo Beatović |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)

3

Danijel Čulum |FK Drina (Zvornik)
Džafo Hadžić |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Ljubiša Nikodinović |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Miodrag Rudan |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Slobodan Đekić |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Lukas Gavranović |FK Omarska
Vedran Panić |FK Omarska
Danijel Erić |FK Podrinje (Janja)
Dejan Bjeloš |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Alen Nuhanović |FK Sloboda (Novi Grad)
Vide Ivanović |FK Tekstilac (Derventa)
Ljubiša Reljić |FK Tekstilac (Derventa)
Muamer Svraka |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)

2

Nebojša Prljeta |FK Alfa (Modriča)
Mitar Trifković |FK Alfa (Modriča)
Alem Suljić |FK Borac (Koz. Dubica)
Stefan Tomaš |FK Borac (Koz. Dubica)
Dalibor Krezović |FK Budućnost (Pilica)
Novica Marković |FK Drina (Zvornik)
Stefan Rakić |FK Drina (Zvornik)
Budimir Šarčević |FK Drina (Zvornik)
Aleksandar Malbašić |FK Kozara (Gradiška)
Srdjan Beuk |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Nemanja Vidović |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Miloš Borovčanin |FK Ljubić (Prnjavor)
Anđelo Guzijan |FK Ljubić (Prnjavor)
Boris Jagodić |FK Ljubić (Prnjavor)
Daniel Miljanović |FK Ljubić (Prnjavor)
Mario Maksimović |FK Podrinje (Janja)
Adel Ajkunić |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Amar Beširević |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Jovan Bokić |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Milan Lalić |FK Sloboda (Novi Grad)
Ognjen Pljevaljčić |FK Sutjeska (Foča)
Marko Janjušević |FK Tekstilac (Derventa)
Adonis Bilal |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Dejan Popara |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Obrad Starčević |SDFK Sloga (Doboj)

1

Nemanja Cvijanović |FK Alfa (Modriča)
Ajriz Kurteši |FK Alfa (Modriča)
Stefan Pljevaljčić |FK Alfa (Modriča)
Goran Burazor |FK Borac (Koz. Dubica)
Milomir Milovanović |FK Budućnost (Pilica)
Srđan Damjanović |FK Drina (Zvornik)
Matija Tadić |FK Drina (Zvornik)
Dimitrije Tvrdišić |FK Drina (Zvornik)
Luka Bobić |FK Kozara (Gradiška)
Bane Matić |FK Kozara (Gradiška)
Nebojša Runić |FK Kozara (Gradiška)
Luka Đurić |FK Kozara (Gradiška)
Živko Bubić |FK Krupa (Krupa na Vrbasu)
Stefan Grahovac |FK Ljubić (Prnjavor)
Dejan Javorac |FK Ljubić (Prnjavor)
Miloš Mišić |FK Ljubić (Prnjavor)
Darko Romanić |FK Omarska
Milan Vračar |FK Omarska
Mladen Dujković |FK Podrinje (Janja)
Nikola Jevđenović |FK Podrinje (Janja)
Vladan Jezdić |FK Podrinje (Janja)
Dejan Savić |FK Podrinje (Janja)
Luka Asentić |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Đorđe Avdalović |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Milan Muminović |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Slobodan Vučinić |FK Slavija (Ist. Sarajevo)
Mateja Dodig |FK Sloboda (Novi Grad)
Mahir Mehić |FK Sloboda (Novi Grad)
Miloš Sadžak |FK Sloboda (Novi Grad)
Marin Samardžić |FK Sloboda (Novi Grad)
Marko Ivanović |FK Sutjeska (Foča)
Bojan Mihajlović |FK Sutjeska (Foča)
Đorđe Milutinović |FK Sutjeska (Foča)
Đorđije Ajković |FK Tekstilac (Derventa)
Stefan Dujaković |FK Tekstilac (Derventa)
Zlatko Duspara |FK Tekstilac (Derventa)
Muamer Hamzić |FK Tekstilac (Derventa)
Predrag Lejić |FK Tekstilac (Derventa)
Lazar Vuković |FK Tekstilac (Derventa)
Dejan Banjac |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Staša Baštić |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Marko Blanuša |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Đorđe Đogić |FK Željezničar ST (Banja Luka)
Dragiša Adžić |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Andrija Janjić |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Danijel Matić |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Sreten Milošević |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Aleksa Vidović |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Dejan Živković |FK Zvijezda 09 (ES Stanišići)
Stefan Božić |SDFK Sloga (Doboj)
Franko Dadić |SDFK Sloga (Doboj)
Rade Džombić |SDFK Sloga (Doboj)
Dimitrije Zajić |SDFK Sloga (Doboj)

Autogolovi

1

|FK OMARSKA
Anđić, Vladan |FK Omarska
Romanić, Dragan |FK OMARSKA

 

 

 

 

 


Budućnost 0 : 0 Drina
Slavija 4 : 0 Modriča Alfa
Kozara 1 : 2 Borac
Krupa 2 : 1 Željezničar ST
Tekstilac 3 : 1 Podrinje
Sloboda 3 : 1 Ljubić
Zvijezda 09 2 : 1 Sutjeska
Omarska 0 : 1 Sloga
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Krupa 15 12 1 2 37
2 Sloga 15 11 1 3 34
3 Sloboda 15 10 3 2 33
4 Sutjeska 15 9 4 2 31
5 Zvijezda 09 15 9 2 4 29
6 Omarska 15 7 3 5 24
7 Željezničar ST 15 7 2 6 23
8 Slavija 15 6 3 6 21
9 Drina 15 6 2 7 20
10 Tekstilac 15 5 2 8 17
11 Ljubić 15 5 1 9 16
12 Modriča Alfa 15 4 3 8 15
13 Borac 15 4 2 9 14
14 Kozara 15 3 3 9 12
15 Podrinje 15 3 1 11 10
16 Budućnost 15 2 1 12 7