Bodovi Leotaru

Futsaleri Jahorine iz Pala u 6. kolu Prve lige Republike Srpske večeras u Trebinju u veoma tvrdoj i otvorenoj utakmici poraženi su od Leotara sa 3:2 (2:1).

Gosti su sjajno ušli u meč, Nebojša Đorović pogotkom u 2. minuti dovodi Paljane u vodstvo, ali nije se slavlje čestito ni stišalo, a domaći vraćaju meč na početak, strijelac za 1:1 je bio Nemanja Vujović.

Taj rezultat je na semaforu stajao do 18. minute kada Miljan Vico pogađa za 2:1.

U nastavku, "Leo" je odlično otvorio drugo poluvrijeme u 22. minutu Miljan Vico svojim drugim pogotkom dovodi domaćine do dva gola prednosti 3:1, a do kraja susreta viđen je još jedan pogodak, u 37. minutu Marko Maljukan smanjio je za konačnih 3:2.

Paljani su igrali u sastavu: Dejan Obradović, kapiten Gojko Kozić, Danijel Trbo, Nikola Lazarević, Dušan Paprica, Nemanja Lukić, Vladimir Dubovina, Luka Simić, Aleksa Tešanović, Nebojša Ćorović, Ilija Đukić, Marko Maljukan, Đorđe Lazić, Aleksa Cerovina, u "rosteru" nisu bili, kapiten Nemanja Knežević, pouzdani golman  Ognjen Jolović i najbolji strijelac lige  Miloš Košarac.