Igman, Konjic
Konjički Igman nakon plasmana u polufinale Kupa BiH, što je najveći uspjeh ovog kluba igra derbi kola u Gračanici, ovaj derbi je povjeren sudijskoj trojci iz Sarajeva, Nihadu Ljajiću, Mirzi Tičiću i Alenu Gluhi, dok je glavnokomandjući Amir Medić iz Ključa..
Drugoplasirani gabelski GOŠK će ugostiti Orašje, derbi začelja u Travniku igraju bivši članovi elite bh. fudbala domaći istoimeni sastav i bihaćko Kedinstvo, dok se u Gradačcu sastaju domaća Zvijezda i Simm Bau.
U Doboju kod Kaknja domaća Mladost će ugostiti Radnik iz Hadžića, u Srebreniku OFK Gradina će ugostiti tešanjski TOŠK.
Banovićka Budućnost je domaćin kakanjskom Rudaru, a Goražde očekuje osmu pobjedu u prvenstvu u domaćem duelu sa Tomislavom.
Subota, 19.mart u 15:00 sati,
Gračanica : NK Bratstvo - FK Igman , glavni sudija: Nihad Ljajić (Sarajevo), pomoćnici : Mirza Tičić (Sarajevo) i Alen Gluho (Sarajevo), 4. sudija : Sanel Silić (Cazin), delegat : Esad Kudelić (Bužim), posmatrač suđenja : Amir Medić (Ključ).
Banovići : FK Budućnost – FK Rudar, Ilija Orkić (Matići), Adnan Ibrahimović (Brčko) i Marijan Ćosić (Široki Brijeg), Darko Gedžić (Brčko), Miron Dujmenović (Bazik), Željko Perić (Mostar).
Gradačac: NK Zvijezda - BFK Simm Bau , Haris Halkić (Sanski Most), Hasan Nanić (Bužim) i Senad Aleta (Goražde), Ernis Džemidžić (Goražde),Fadil Peco (Mostar), Sead Muratović (Goražde).
Travnik : NK Travnik – NK Jedinstvo, Aldin Sofić (Zenica), Sehmin Hakalović (Konjic) i Ivo Maglica (Livno), Elvedin Topuzović (Tuzla), Eldin Hodžić (Tuzla), Almir Ćišić (Mostar) .
Goražde : FK Goražde - NK Tomislav, Dragan Stojić (Mostar), Sahib Smriko (Zenica ) i Sanel Grljević (Mostar), Haris Poprženović (Travnik), Senad Huskanović (Zenica), Zikret Kuljaninović (Banovići) .
Doboj Kakanj: FK Mladost -FK Radnik , Sandi Ljevo (Mostar), Boris Bilješko (Novi Travnik) i Anis Kalajdžić (Mostar) , Suad Nurić (Gračanica), Franjo Smoljo (Kupres), Ahmet Ibranović (Gradačac).
Srebrenik : OFK Gradina – NK TOŠK , Semir Sarajkić (Sarajevo), Antonio Marčinko (Čitluk) i Marko Blažević (Mostar), Antonio Tomić (Kreševo), Seadin Badić (Cazin), Besim Ibrišimbegović (Orašje).
Nedjelja 20. mart u 15:00 sati
Gabela : NK GOŠK – NK Orašje , Drago Tabak (Tomislavgrad), Edis Trklja (Sarajevo ) i Huskić Almir (Bugojno), Mario Pejić (Grude), Mario Ivković (Livno), Anto Sučić (Nova Bila).
Zvijezda | 4 : 1 | Radnik |
Tomislav | 3 : 5 | TOŠK |
Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina |
Orašje | 4 : 0 | Mladost |
Igman | 2 : 0 | Goražde |
Rudar | 4 : 1 | Travnik |
Simm Bau | 0 : 1 | GOŠK |
Budućnost | 3 : 1 | Bratstvo |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Igman | 30 | 20 | 8 | 2 | 68 | |
2 | GOŠK | 30 | 19 | 9 | 2 | 66 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
4 | TOŠK | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
5 | Rudar | 30 | 15 | 7 | 8 | 52 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 3 | 13 | 45 | |
7 | Bratstvo | 30 | 13 | 5 | 12 | 44 | |
8 | Orašje | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
9 | Goražde | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 | |
10 | Zvijezda | 30 | 8 | 9 | 13 | 33 | |
11 | Simm Bau | 30 | 8 | 8 | 14 | 32 | |
12 | Radnik | 30 | 6 | 13 | 11 | 31 | |
13 | Jedinstvo | 30 | 8 | 5 | 17 | 29 | |
14 | Travnik | 30 | 6 | 10 | 14 | 28 | |
15 | Mladost | 30 | 8 | 3 | 19 | 27 | |
16 | Tomislav | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 |