Frganja pogodio za pobjedu

Frganja riješio utakmicu/ Vasilije Marković

Fudbaleri Famosa iz Vojkovića teškom mukom stigli su i do treće proljećne pobjede u isto toliko mečeva.

Famos je u 18. kolu drugoligaškog "Istoka" savladao na svom terenu Drinu HE iz Višegrada, a jedini pogodak na meču postigao je Vladimir Frganja u 18. minuti. Bio je to korner za Motoriste, Ognjen Mičić je dobro centrirao, a Frganja je najviši u skoku i šalje loptu iza leđa Bojanovića za vodstvo, a ispostaviće se i pobjedu Famosa.

Imao je Vladimir Drinjak problema i sa timom danas, pored već od ranije odsutnih standardnih prvotimaca Eleza i Šehića, nije bilo ni napadača Tihomira Lalovića, a u 10. minuti već Eldar Bašović je morao van terena zbog povrede. Na sve to, golman Marko Terzić je još na zagrijavanju osjetio bol u nozi, koja ga muči od ranije i iako je vidno hramljao stisnuo je zube i odbranio do kraja.

Imao je Famos još neke prilike da postigne više golova, imala je i Drina HE dvije jako dobre pri rezultatu 1:0 u drugom poluvremenu, ali na kraju ipak tri boda ostaju u Vojkovićima.

FAMOS - DRINA HE 1:0 (1:0)