Odigrano je sedam utakmica m:tel Prve lige FBiH, u Maglaju su Simm Bau i konjički Igman odigrali bez golova, kao i u Travniku između bivšeg premijerligaša i Radnika iz Hadžića.
U utakmici preokreta u Gračanici Bratstvo je savladalo bihačko Jedinstvo 3:2, domaći su preko Aletića u 8. minuti stekli prednost, 1:0, izjednačio je Jazvin u 50. minuti, 1:1, a Nestor Fabian je četiri minute kasnije doveo Jednstvo u prednost 1:2. U 59. minuti je Jaganjac poravnao rezultat na 2:2, da bi dvije minute nakog toga Elvedin Aletić postigao svoj drugi gol, za pobjedu Gračanlija od 3:2.
Kakanjski Rudar je slavio u Gradačcu protiv Zvijezde golom Cibre, tešanjski TOŠK je u gostima bio bolji od Goražda golom Mujagića iz 11m, banovićka Budućnost je savladala na svom terenu Orašje 2:0, a Mladost OFK Gradinu 2:1.
Rezultati,
Goražde : FK Goražde - NK TOŠK 0:1 (Mujagić 57' 11m.) .
Gračanica : NK Bratstvo - NK Jedinstvo 3:2 (Aletić 8' 61' Jaganjac 59'/ Jazvin 50' Nestor Fabian 54' ) .
Maglaj : BFK Simm Bau - FK Igman 0:0 .
Gabela : NK GOŠK - NK Tomislav (igra se 3. aprila) .
Doboj Kakanj : Mladost - OFK Gradina 2:1 ( Karić 6' 12''/Mikić 56 ' ).
Gradačac : NK Zvijezda - FK Rudar 0:1 ( Cibra 28' ) .
Travnik : NK Travnik - FK Radnik 0:0 .
Banovići : FK Budućnost - NK Orašje 2:0 ( Demirović 15' Čataković 22' AG) .
Lista strijelaca:
10 golova,
Selmir Mahmutović (NK TOŠK),
8 – Salko Nargilić (NK Orašje), Kemal Mujarić (FK Budućnost), Dženan Haračić (NK GOŠK), Elvedin Aletić (NK Bratstvo),
7 – Anel Dedić (NK Mladost), Eldin Fačić (NK Zvijezda),
6 – Neven Vujica(NK GOŠK), Stefan Janjić, (NK Orašje), Maid Jaganjac (NK Bratstvo), Dino Kalesić (BFK Simm Bau), Kenan Delić (NK TOŠK), Hrustan Kadrić (NK Jedinstvo), Kenan Delić (NK TOŠK),
5 – Sedin Ljuca (FK Igman), Šefkija Resić (BFK Simm Bau), Branislav Šer, Husein Poturalić (NK Bratstvo), Hrustan Kadrić (NK Jedinstvo), Leo Janković (NK Tomislav), Eldin Mehmedović (OFK Gradina),
4 – Senad Kašić, (FK Igman), Sinan Samardžić(NK Bratstvo), Blaž Bošković, Josip Šantić (NK GOŠK), Irman Sejmenović, Kenan Delić (NK TOŠK), Vedin Kulović (FK Rudar), Zvonimir Mikić (OFK Gradina), Dževad Sijamija (NK Travnik).
Zvijezda | 4 : 1 | Radnik |
Tomislav | 3 : 5 | TOŠK |
Jedinstvo | 1 : 0 | Gradina |
Orašje | 4 : 0 | Mladost |
Igman | 2 : 0 | Goražde |
Rudar | 4 : 1 | Travnik |
Simm Bau | 0 : 1 | GOŠK |
Budućnost | 3 : 1 | Bratstvo |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Igman | 30 | 20 | 8 | 2 | 68 | |
2 | GOŠK | 30 | 19 | 9 | 2 | 66 | |
3 | Budućnost | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
4 | TOŠK | 30 | 14 | 10 | 6 | 52 | |
5 | Rudar | 30 | 15 | 7 | 8 | 52 | |
6 | Gradina | 30 | 14 | 3 | 13 | 45 | |
7 | Bratstvo | 30 | 13 | 5 | 12 | 44 | |
8 | Orašje | 30 | 12 | 7 | 11 | 43 | |
9 | Goražde | 30 | 11 | 5 | 14 | 38 | |
10 | Zvijezda | 30 | 8 | 9 | 13 | 33 | |
11 | Simm Bau | 30 | 8 | 8 | 14 | 32 | |
12 | Radnik | 30 | 6 | 13 | 11 | 31 | |
13 | Jedinstvo | 30 | 8 | 5 | 17 | 29 | |
14 | Travnik | 30 | 6 | 10 | 14 | 28 | |
15 | Mladost | 30 | 8 | 3 | 19 | 27 | |
16 | Tomislav | 30 | 6 | 4 | 20 | 22 |