Jedinstvu bodovi u Srebrenici

Po umjereno oblačnom  , sa malo vjetra, ali za igru prijatnom vremenu, FK Guber je danas na svom terenu u Srebrenici igrao sa ekipom FK Jedinstvo (Brodac). Poražen je domaćoin sa 1:2.

Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnom nadigravanju. Greškom Guberove odbrane gosti su poveli u 28. minutu da bi sedam minuta kasnije Kuljanin poravnao na 1:1. Tim rezultatom se otišlo i na odmor.

U drugom poluvremenu nadigravanje je nastavljeno. Redali su se naizmjenični napadi jednih i drugih da bi u 81.minutu nakon neiskorištene šanse Gubera gosti u kontranapadu postigli vodeći gol, 1:2.

U 85.minutu došlo je do gužve pred golom gostiju i sudija svira penal za domaće, ali golman gostiju brani penal Smajlovića.

U 88. minutu igrač gostiju igra rukom u šesnaestercu ali sudija ne svira ništa.

Tvrda utakmica u kojoj su gosti imali više sreće i pobijedili sa 2:1, piše na klupskoj Fejsbuk stranici Gubera.

Guber 1 : 2 Jedinstvo (Br)
Romanija 1 : 3 Famos
Ilićka 01 4 : 1 Vlasenica
Mladost (G) 2 : 2 Velež
Proleter 0 : 0 Milići
Glasinac 1936 3 : 2 Sloga
Drina HE 1 : 1 Mladost (R)
Rudar 1925 2 : 2 Stakorina