Komšije podelile plen

Komšijski derbi između Drine HE i Mladosti  završen je  miroljubivo, bez pobednika, što je na kraju i najrealniji ishod ovog meča.

Domaći tim je imao više od igre, u prvom delu susreta , stvarali su Višegrađani prilike, ali nisu uspeli i da pogode mrežu raspoloženog Alekse Krsmanovića .

U drugom delu Rogatičani su uspostavili ravnotežu i uspeli su da stignu do izjednačenja u 59. minutu, jedan od odbrambenih igrača Drine He je u svom kaznenom prostoru igrao rukom, a sudija Lazić je pokazao na belu tačku, siguran sa jedanaest metara bio je Furtula za konačnih 1:1.

DRINA HE - MLADOST (R) 1:1 (1:0)

Višegrad. Gradski stadion. Gledalaca: 100.Sudija: Boško Lazić (Bijeljina) . Strelci: Marković 37. minut (Drina HE), Furtula iz penala 59. (Mladost). Žuti kartoni: Ždralo, Sarić, Marković, Krsmanović (Drina HE), Božović ,Ćaćić, Vladičić, B. Obradović, Nikolić (Mladost)

Drina HE: Bojanović , Ždralo  (od 60. Spasojević ), Sarić  (od 88. Krsmanović ), Bojat , Pljevaljčić , Stanojčić , Damjanović , Marković , Sekulić , Sa. Lozo , Se. Lozo.

Mladost (R): Krsmanović , Božović , Nešković , Ćaćić , Vladičić , B. Obradović , Marijanović , Tošović , Đurđević , Furtula , Nikolić  (od 72. Šarenac).

Igrač utakmice: Aleksa Krsmanović (Mladost)

Guber 1 : 2 Jedinstvo (Br)
Romanija 1 : 3 Famos
Ilićka 01 4 : 1 Vlasenica
Mladost (G) 2 : 2 Velež
Proleter 0 : 0 Milići