Rudar čuva prvo mjesto

FK Rudar Stanari

Fudbaleri Poleta poraženi su na svom terenu od lidera na tabeli Rudara iz Stanara rezultatom 0:2. Stanarčani i dalje su lideri prvenstva ali imaju utakmicu više u odnosu na OFK Pridjel. Za konačnu titulu i plasman u viši rang potreban im je kiks Pridjelčana. Rudar je došao u vođstvo 1:0 u 41.minutu golom Borka Marića. Konačan rezultat Polet - Rudar 0:2 postavio je Goran Rudonjić u 67.minutu.
U ostalim utakmicama 24.kola postignuti su sljedeći rezultati: OFK Zborište - Sloboda GS 2:1, OFK Pridjel - 4.juli 15:1, BSK - Zadrugar 4:1, Borac (O) - Ozrenski sokolovi 2:0. Slobodni su bili: Borac (K) i Liješće.

POLET - RUDAR 0:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Borko Marić u 41, 0:2 Rudonjić u 67.minutu. Stadion: "12 heroja". Gledalaca: 50. Sudija: Goran Ilić (Doboj). Pomoćnici: Danijel Atijas i Nemanja Suvajac (oba iz Doboja). Delegat: Marko Martić (Doboj). Žuti kartoni: Lazić, Siniša Slijepčević, Nikola Slijepčević, Kuzmanović (Polet), Stokić, Rudonjić, Garić, Dario Sušić, Vidović, Dragičević (Rudar).
POLET: Brestovac, Lazić, Miloš Narić, Siniša Slijepčević, Grabovac, Nikola Slijepčević, Đekić, Bajbić, Kuzmanović, Danilović, Dejan Narić.
RUDAR: Iličić, Kvržić, Stokić (od 38.minuta Saša Slijepčević), Kovačević (od 72. Radić), Rudonjić, Željko Sušić, Milan Marić, Garić (od 51. Mešić), Borko Marić, Dario Sušić, Vidović.
Igrač utakmice: Borko Marić (Rudar)